Dizi Haberleri

Amerikan Tanrıları Dizisi İçin Üzücü Açıklama

amerikan-tanrilari-dizi-banner

29 Haziran tarihinde sizlere “Amerikan Tanrıları Dizisinden Son Haberler” başlıklı haberimizde Neil Gaiman’ın başyapıtlarından Amerikan Tanrıları isimli kitabın dizi haline getirileceğini duyurmuştuk.

HBO tarafından yayınlanacak olan ve Playtone Productions firmasının çekeceği dizi için yazar Neil Gaiman, bekleyenleri üzecek bir açıklama yaptı.

Dizinin çekimlerinin halen devam ettiğini belirten Neil Gaiman, diziyi yayınlayacak olan HBO kanalının artık yayıncı firma olmadığını açıkladı. Şu anda yayıncı bir firma arayışı sürüyor.

Kısaca romandan bahsetmek gerekirse; roman, Gölge adlı karakter üzerinden anlatılıyor. Hapishaneden çıkmasına çok kısa bir süre kala, karısını bir trafik kazasında kaybeden Gölge’nin hayatı bir anda değişiyor. Eski ve yeni tanrıların dolaştığı Dünya’da Bay Çarşamba’nın yardımıyla yolunu bulmaya çalışıyor.

Belki de son zamanlarda ismini çokça duyurmayı başaran Netflix belki de American Gods televizyon serisinin yeni yayıncısı olur. Biz de yeni yayıncıyı heyecanla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones 8. Sezon Karakter Fotoğrafları Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu