Dizi Haberleri

American Gods’ın İkinci Sezonu 2019’da Gelecek

American Gods‘ın (Amerikan Tanrıları) takipçilerinin yakından bildiği üzere ilk sezonun ardından dizinin yapım ekibi büyük çalkantılar ile boğuşmuştu. Dizinin yapımcıları projeden ayrılmış, bunun üzerine bir de Media rolünde izlediğimiz Gillian Anderson, oyuncu kadrosunu terk etmişti. Tüm bu çalkantıların ardından dizinin sevenlerinde, devamının geleceğine dair pek çok şüphe oluşmuştu.

Neyse ki yapım ekibi kendini toparladı, eserin yazarı Neil Gaiman duruma el attı ve Amerikan Tanrıları kendini toparlamaya başladı. Hepimizin tahmin ettiği gibi bu toparlama sürecinin biraz zaman alacağı da resmi olarak açıklanmış oldu. Amerikan Tanrıları’nın 2. sezonu, 2019’da bekleyenleri ile buluşacak.

Geçtiğimiz günlerde Neil Gaiman, kitapta çok önemli bir yere sahip The House on the Rock’tan, oyuncu ekibinin bir kısmı ile çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı. Bunun yanı sıra, Deadline’a verdiği bir röportajda Gaiman, ikinci sezonun çok daha karanlık ve tehlike dolu olacağını belirtiyor.

Uzun bir süre bekleyecek olsak da umuyorum ki Neil Gaiman’ın, dizi ile daha yakından ilgilenmeye başlamış olması ve yapım ekibindeki değişikliklerin ardından, yaşadığı sorunları geride bırakmış ve başarılı bir ikinci sezon görürüz.

İlginizi Çekebilir  Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Geleceğini Doğruladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu