Dizi Haberleri

American Gods Kadrosuna Üç Yeni İsim Katıldı

Yapım ekibi ve kadrodan ayrılan büyük isimler ile ikinci sezonun 2019’da izleyicilerle buluşacağı haberlerinin ardından American Gods cephesinden nihayet heyecan verici bir haber geldi. Kitabın önemli karakterlerinden Mr. Town ve Sam Black Crow’u ekranlara kimin taşıyacağının yanı sıra, Gillian Anderson’ın yerine gelecek isim de belli oldu.

Mr. World’un sağ kolu Mr. Town, Dean Winters tarafından canlandırılacak. Gillian Anderson’ın gidişinin ardından gelen New Media’yı ise Kahyun Kim ekranlara taşıyacak. Sam Black Crow rolünü de Devery Jacobs üstlenecek.

İkinci sezonda Shadow’un peşinde büyük ölçüde Mr. Town‘u göreceğiz. Ayrıca Mr. Town; Shadow’un, Mr. Wednesday’in gerçek kimliği hakkında ne kadar bilgi sahibi öğrenmeye çalışacak – tabii ilk sezonun bitişini hatırlarsak, Mr. Wednesday’in kimliğini sağır sultan dahi öğrenmişti fakat hikaye nasıl yönlendirilecek göreceğiz.

New Media ise Media’nın bir nevi evrim geçirmiş ve günümüz dünyasına uyum sağlamış, etrafındakileri yönlendiren ve kontrol eden bir araç olarak karşımıza çıkacak. Böylece Media karakteri hem doğal bir gelişim göstermiş olacak hem de Anderson’ın ardından dolan boşluk zorlama görünmeyecek diye umuyoruz. Ayrıca, Sam Black Crow için karakterle aynı kökenleri paylaşan bir oyuncunun seçilmiş olması da bir hayli mutluluk verici.

American Gods 2. sezonu 2019’da izleyicilerle buluşacak.

İlginizi Çekebilir  American Gods Dizi Uyarlamasının Mr. Wednesday'i Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu