Dizi Haberleri

American Gods Dizisi Yeni Yapımcısını Buldu!

İzleyicilerin büyük bir kısmı tarafından oldukça beğenilmesine rağmen ilk sezonunun bitişinin ardından adeta bir yaprak dökümü yaşayan American Gods dizisi yeni yapımcısını buldu.

Bryan Fuller ile birlikte Hannibal ve Star Trek: Discovery gibi projelerde çalışmış olan Jesse Alexander, American Gods’ın yapımcılığını üstlenecek yeni isim oldu! Alexander dizinin yapımcılığını, uyarlandığı kitabın yazarı Neil Gaiman ile birlikte üstlenecek.

Gaiman’ın, Jesse Alexander’ın yapımcılığı üstlenmesine yorumu ise şu şekilde:

Jesse yeni yapımcı olduğu için çok heyecanlıyım. Kitabı çok seviyor ve onu anlıyor, televizyon serisini de çok seviyor ve anlıyor. Kendini, Amerikan Tanrıları’nın gelecek sezonlarını olabilecekleri en güzel ve eşsiz sezonlar haline getirmeye adamış durumda.

Alexander, bütçe anlaşmazlıkları nedeniyle Kasım ayında diziden kovulan/ayrılan Bryan Fuller ve Michael Green’in yerine gelecek. Ayrıca Gaiman’ın, Bryan ve Green’in hikayeyi getirdiği yönden ve kaynak materyali sık sık göz ardı etmelerinden de memnun olmadığı söyleniyor.

Gelen haberlere göre Fuller ve Green’in yazdığı ikinci sezonun ilk altı bölümünün senaryoları iptal edilecek ve yeni yapımcı ile en baştan başlanacak. Kaynakların paylaştığı ipuçlarına göre ikinci sezonda, ilk sezonun finalinde gördüğümüz o “heyecan verici ve akıl karıştırıcı” sahne yok sayılacak. Uzun yapımcı arayışının ardından, ikinci sezona baştan başlamalarına rağmen dizi Ocak 2019’da izleyici ile buluşabilecek mi göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.