Dizi Haberleri

AMC, Walking Dead Spinoff Dizisi İçin Harekete Geçti

The Walking Dead serisinin spin-off projesi için AMC‘den açıklama geldi. Kanal, bu yıl 9. sezonu yayınlanan dünyaca ünlü serinin yeni dizisi üzerinde çalışmaya başladıklarını doğruladı.

AMC COO’su Ed Carroll TWD spin-off dizisiyle ilgili olarak, “Galasının zamanını duyurabilecek bir durumda değiliz. Ancak hikayeyi ortaya çıkaracak yaratıcı insanları görevlendirdik. Bu dizideki gelişmelerden memnunuz. Şu an için diğer ortaklıklarla ilgili konuşabilecek pozisyonda da değiliz ama birçok oyuncu ile görüşme yaptık” dedi.

İzlenme oranlarının düştüğüne dair raporlar hakkında da konuşan Carroll, buna hazırlıklı olduklarına dikkat çekerek şunları söyledi: “Bir dizi dokuzuncu yılına ulaştığında izleyici sayısında düşüş olmasını beklememiz gerektiğinin çok iyi farkındayız ancak bu durumu çok iyi yönettiğimizi düşünüyorum. The Walking Dead artık kanalımızın bir parçası olmayacağı zaman, bunun bizi gelirin azalmasından daha fazla etkileyecek. Yeni sezonlar geldikçe izlenme düşer ve giderler artar. Bu TWD gibi uzun süredir yayında olan her dizi için geçerli.”

Seriyi canlı tutmak ve bir sonraki on yıla yaymak isteyen AMC‘nin planı yeni spin-off diziler ve filmler geliştirmek olduğunu artık biliyoruz. Kanalın, Andrew Lincoln‘un Rick Grimes rolüne döneceği TWD film serisini çektiğini de hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  Netflix, Yu Yu Hakusho Anime Serisinin Canlı Aksiyon Dizisini Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu