Dizi Haberleri

AMC, Fantastik Öykü Kitabı Sorcerers’ı Diziye Uyarlıyor

AMC, Maurice Broaddus ve Otis Whitaker‘ın yazdığı fantastik hikaye Sorcerers‘ın haklarını satın aldı. Çizimleri Jim Mahfood‘a ait olan Sorcerers diziye uyarlanacak.

Hip hop şarkıları yazarken bir büyücüye dönüşen 30 yaşlarında bir adamın hikayesini anlatan Sorcerers‘da; Malik Hutchhins, Harlem‘in en başarılı ailelerinden birinin utanç kaynağıdır. Akrabalarına yük olan, kız arkadaşıyla partileyen ve hayatını finanse etmek için yerel rapçilere takma adlarla şarkı yazan biridir. Ancak aynı şarkıyı iki rakip rapçiye satınca hedef haline gelir. Büyükbabası ölüm döşeğindeyken Pop-Pop, Malik‘in, zamanın başlangıcından önce ayrık vadide doğan büyük Afrika geleneğine ait bir büyücü olduğunu açıklar. Güney’in kırsalına, sadece hayallerinde ziyaret edebileceği kadar uzağa gönderilmek üzere Harlem‘in rüzgarlı sokaklarına atılan Malik‘in, dünyayı, Harlem‘deki insanları ve ailesini kara büyünün güçlerinden kurtarmak için nesiller boyunca devam eden eski bir büyünün koruyucusu olması gerekmektedir.”

Sorcerers öykü kitabını 4 Ağustos‘ta dijital olarak yayınlayan NeoText‘in dahil olduğu dizi projesinde; John Schoenfelder, Russell Ackerman ve Jay Schuminsky ile Nick Mennuti ve Eric Raab‘ı yapımcılar arasında yer alacak.

İlginizi Çekebilir  American Gods'ın Üçüncü Sezonunda Üç Yeni Karakter Göreceğiz

NeoText‘in hikayeleri yaratmak için çok farklı yöntemleri olduğunu belirterek yayın evinin yazar ekibini öven Maurice Broaddus,Sorcerers‘ın hikaye kitabından televizyon dizisine uyarlanmasını heyecanla bekliyorum” dedi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.