Dizi Haberleri

Amazon, The Man in the High Castle Dizisini 4. Sezona Uzattı

Amazon‘un, distopik alternatif tarih serisi “The Man in the High Castle“ın (Yüksek Şatodaki Adam) dördüncü sezonunu da çekmeyi planladığı ortaya çıktı.

SpoilerTV’nin edindiği bilgiye göre; “Eğer Naziler kazansaydı İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra Kuzey Amerika’da hayat nasıl olurdu?” sorusunu izleyici ile birlikte keşfeden “The Man in the High Castle” dizisi dördüncü sezona uzatıldı.

Üçüncü sezonu bu yıl Amazon Prime’da yayınlanması beklenen dizinin dördüncü sezonunun çekimleri Eylül ayının ortalarında başlayacak ve Şubat 2019’a kadar sürecek.

► Yüksek Şatodaki Adam Kitabının Yanlış Anlaşılmış Kapakları

Philip K. Dick‘in Hugo Ödüllü alternatif tarih romanından diziye uyarlanan “The Man in the High Castle”, eğer müttefik güçler 2. Dünya Savaşı’nı kazansaydı neler olabileceğini araştırmaya devam edecek. Savaşın ardından Almanlar Amerika’nın Doğu sahilini, Japonlar da Batı sahilini kontrol altına alırken, Rocky Dağları tarafsız bölge olarak kalır ve bu sıfır noktası “Yüksek Şatodaki Adam” adıyla bilinen gizemli bir figür tarafından yönetilir. Bu bölgedeki yurttaşlardan bazıları korku, zülum ve eşitsizliğe karşı mücadele verirken, diğerleri yaşantılarını kabul ederler. Ancak kendi dünyalarından çok farklı bir dünyayı anlatan esrarengiz bir film serisinden sonra bazıları gerçekliklerinin doğasını sorgulamaya başlar.

İlginizi Çekebilir  Şeytan Geri Döndü - Damien Dizisini İzlediniz Mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu