Son Haberler
Anasayfa » AYBABTU » Amazon, “Tales From the Loop” Dizisinin Talimatını Verdi

Amazon, “Tales From the Loop” Dizisinin Talimatını Verdi

Amazon, Legion’un yazarı Nathaniel Halpern’dan bir bilimkurgu hikayesi olan “Tales From the Loop“un dizi senaryosunu yazmasını istedi. Simon Stålenhag‘ın yarattığı dünyayı ekranlara getirecek proje, Fox 21 Televizyonu ile birlikte yürütülecek.

Tales From the Loop, İsveç’in doğal yaşam görüntülerine fütüristik bilimkurgu unsurlarını katan Simon Stålenhag’ın sanat çalışmaları temel alınarak çekilecek. Halpern, projede senaristliğin yanı sıra Showrunner ve yapımcı olarak da görev üstlenecek. The Batman’dan Matt Reeves ile The Passage’dan Adam Kassan ve Rafi Crohn ikilisi de yapımcılar arasında yer alacak. Daha önce Never Let Me Go için kamera arkasına geçen Mark Romanek, hem yapımcılardan olacak hem de pilot bölümün yönetmenliğini üstlenecek.

► Tales From the Loop, 80’leri Yeniden Yaşamak İsteyen Çocuklar İçin Geliyor

Amazon Stüdyoları’ndan Sharon Tal Yuguado, Nathaniel Halpern’ın, insan hikayeleri yaratmaya sıra geldiğinde kendilerinin tutkusunu paylaşan çok yetenekli bir hikaye anlatıcısı olduğunu belirterek, bu seride onunla çalışacakları için çok heyecanlı olduklarını ifade etti. Fox 21 Televizyonu Genel Müdür Yardımcısı Jane Francis ise Stålenhag’ın inanılmaz resimlerini hayata geçirme fikrinin hemen ilgisini çektiğini söyleyerek, “Nathaniel’ın bu dünya için yarattığı inanılmaz tutkulu ve duygusal hikayeler diziyi ve hikaye anlatımını sürükleyici hale getirecek” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir  Neil Gaiman'ın Amerikan Tanrıları Dizisinde Yeni Gelişme