Dizi Haberleri

Amazon, Robert Kirkman’ın Invincible Çizgi Romanını Animasyon Dizi Yapacak

The Walking Dead‘in yaratıcısı Robert Kirkman‘ın bir sonraki projesi belli oldu. Amazon Stüdyoları, Robert Kirkman’ın çizgi romanı Invincible‘dan uyarlanacak animasyon dizisi için talimat verdi.

Universal’in Seth Rogen ve Evan Goldberg tarafından yazılıp yönetileceği Invincible filminin çalışmaları sürerken, Amazon’dan gelen animasyon dizisi haberi serinin hayranlarını sevindirdi. Hollywood Reporter’daki habere göre; Kirkman’ın Invincible çizgi serisi Amazon Prime‘da yayınlanmak üzere animasyon dizisi oluyor.

The Walking Dead’in dünyaca ünlü bir dizi haline gelmesinde büyük payı olan Amazon Stüdyoları’ndan Sharon Yguado, bir saatlik animasyon dizi formatı ile hazırlanacak Invincible ile Robert Kirkman’in sınırlarını aşacakları için heyecanlı olduklarını belirtti. Sekiz bölümlük olması beklenen yetişkin-animasyon dizisinin yayın tarihi ise açıklanmadı.

Robert Kirckman’ın 2003’te yayınlanan ve 144 sayı süren Invincible çizgi romanının konusu şöyle: Babası dünyanın en güçlü süper kahramanı olan genç Mark Grayson‘ın beklentilerin aksine özel gücü yoktur. 17 yaşına bastığında özel güçleri ortaya çıkan Mark, babasının koruması altında süper kahramanlığa başlar.

İlginizi Çekebilir  The Shannara Chronicles Evreni İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu