Dizi HaberleriOyun Haberleri

6 Eylül’de Saat 18.00’de Cyberpunk Özel Programı Canlı Yayınlanacak

6 Eylül Salı günü saat 18.00’de Night City’e dönüyoruz. Canlı olarak yayınlanacak 23 dakikalık özel programda hem Cyberpunk 2077’ye dair yeniliklerden hem de Edgerunners animesinden haber alacağız.

Night City Wire adlı özel programı Twitch üzerinden izleyeceğiz. Alakalı yayına buradan ulaşabilirsiniz. Canlı yayın 6 Eylül Salı akşam saat 18.00’de başlayacak ve yalnızca 23 dakika sürecek.

Yayında Cyberpunk 2077’ye gelecek yeni büyük yamadan bahsedeceklermiş. Yani asıl oyuna yeni özellikler ekleyecek olabilirler. Oyunun en son aldığı yama yeni daireler satın alabilme ve onları dekore edebilme gibi özellikler getirmişti. Ayrıca oyun çıktığında karşılaştığımız korkunç hatalar da son yama ile büyük oranda temizlenmişti. Aslında CDPR o son yama ile ulaşmayı hedefledikleri kaliteye geldiklerini, bundan sonra oyunu düzeltmeye değil zenginleştirmeye odaklanacaklarını söylemişti. Dolayısıyla bu yamanın getireceği yeni zenginlikleri hayli merak ediyoruz.

Oyun hakkında gelecek bir diğer duyuru da muhtemelen ilk hikaye DLC’si hakkında olacak. Bu DLC hakkında bazı bilgiler yazın başında sızmıştı. Yeni lokasyonlar ve yeni karakterlerin oyuna dahil olacağını öğrenmiştik. Dolayısıyla bir süredir DLC hakkında haber duymayı bekliyorduk. Fakat Ubisoft’un aksine CDPR sızıntılara rağmen resmi açıklamayı planladığı tarihten önce yapmadı. Hayranlarını aylarca bekletti. Üstelik bu programda da DLC hakkında bilgi verecekleri kesin değil. Hem DLC’den bahsetseler bile onun en erken 2023’te çıkacağını zaten biliyoruz.

Bu yayının odağında asıl Edgerunners animesi olacak. Edgerunners, 13 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak 10 bölümlük bir anime serisi. Bu serinin ana karakteri AfterLife’ta adına bir içkisi bulunan David Martinez olacak. Yani V’nin hikayesinden yıllar öncesini izleyeceğiz. Ve tabii ki Martinez’in Arasaka ile olan mücadelesini konu alacak. Animeyi tanıttığımız habere buradan göz atabilirsiniz.

Anime için yayınlanan son fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Eylül’de gerçekleşecek olan diğer yayın, etkinlik ve fuar bilgilerini de içeren Eylül’de Ne Çıkacak? listemize göz atmayı unutmayın.

Özel programın resmi duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.