Dizi Haberleri

1899 Dizisi İlk Sezonun Ardından İptal Edildi

Çalıntı iddialarıyla da gündeme gelen 1899 dizisi, ilk sezonun ardından iptal edildi. Dizinin yaratıcıları iptal duyurusunu yaptılar.

Dark dizisini de Netflix ekranlarına getiren 1899 dizisinin yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese, gizemli bilimkurgu dizisinin iptal edildiğini Instagram üzerinden duyurdular.

1899 netflix ship

Dark ve 1899 dizisinin yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese, bilimkurgu draması 1899’da izleyicileri gizem ve sırlarla dolu fantastik bir yolculuğa çıkardı. Dizi, izleyiciler ve eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler de aldı.

Olumlu eleştiri ve artan hayran desteğine ek olarak 1899 izleyici sayılarında da iyi performans gösterdi. İlk haftasında Netflix’in Küresel İlk 10 listesinde ikinci sırayı aldı ve beş hafta boyunca ilk 10 içinde kaldı. Göstergeler sezon yenilemesine işaret etmesine rağmen 2 Ocak’ta Netflix’in sürekli genişleyen iptaller listesine 1899’un katıldığı resmen açıklandı.

1899 netflix dizi

Haber, Instagram aracılığıyla doğrudan bo Odar’ın hesabından hem kendisi hem de yaratıcı ortağı Friese tarafından imzalanan ve “Üzücü ama doğru” başlığıyla birlikte verilen bir notta yayınlandı. Notta, yaratıcılar, önceki akıllara durgunluk veren dizileri Dark gibi, hikayeyi ikinci ve üçüncü sezonda tamamlamayı çok isteyeceklerini ancak bazen hayatın planlandığı gibi gitmediğini anladıklarını ifade ediyorlar.

Hayranlarına destekleri için teşekkür ettiler ve akıllara durgunluk veren bilimkurgu gizemlerini “asla unutmamalarını” istediler.

Tüm serinin iptal duyurusu şu şekilde:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Diziyi seyretmeyi düşünüyordum ama henüz seyretmedim. Sezon sonunda hikaye yarım mı kalmış oldu? Eğer öyleyse hiç başlamayalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.