Haberler

Disney+, Chadwick Boseman’ın Anısına Marvel Açılış Sahnesini Değiştirdi

Black Panther’i canlandıran Chadwick Boseman, eğer bugün halen hayatta olsaydı, 30 Kasım tarihi itibariyle 44. yaşını dolduracaktı. Disney, ünlü oyuncunun anısına, kısa süreliğine Marvel açılış sahnesinde değişiklik yaptı.

Marvel Sinematik Evreni filmlerinde, Wakanda’nın kralı T’Challa, diğer ismiyle Black Panther’i canlandıran Chadwick Boseman, 28 Ağustos 2020 tarihinde, uzun yıllardır mücadele verdiği kansere yenik düşmüştü.

Tüm dünyadaki hayranlarının üzüntüyle karşıladığı haber sonrasında, ne yazık ki kötü yorumlar ve ölüm haberi üzerinden prim yapmaya çalışan platformlar çıkmıştı. Hepsi bir kenara Boseman’ın mirası MCU filmlerinde yaşamaya devam edecek.

Marvel Entertainment resmi Twitter hesabından yapılan ve Bob Iger tarafından da onaylanan habere göre Marvel açılış sahnesi, Boseman’ın anısına bir süreliğine değişecek. Marvel Studios logosunda kullanılan çeşit çeşit süper kahraman görselleri yerine, Boseman’ın Black Panther rolüne ve karakterle özdeşleştirilmiş koyu mor tona yer verilmiş.

İlginizi Çekebilir  World War Z 2 Filmi Yönetmensiz Kaldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu