Haberler

Conan: Rise of Monsters Minyatür Oyunu Destek Arıyor!

conan-rise-of-monsters-banner

Conan ve Hyboria dünyasını konu alan yeni bir minyatür oyunu piyasaya girmeye hazırlanıyor. Pulposaurus Entertainment tarafından hazırlanan Conan: Rise of Monsters minyatür oyunu, Kickstarter’a giriş yaptı.

2015 yılı Conan takipçileri için oldukça doyurucu geçmiş olabilir. Öncelikle Ocak ayı içerisinde Monolith Games tarafından hazırlanan Conan kutu oyunu duyuruldu. Bir ay peşinden de Modiphius Entertainment tarafından geliştirilen yeni masaüstü Conan RPG/FRP sistemi açıklandı. Şimdi ise Pulposaurus Entartainment’ın hazırladığı Conan: Rise of Monsters, Kickstarter üzerinden destekçi toplamaya çalışıyor.

conan-rise-of-monsters-gorsel

Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde duyurusu yapılan Rise of Monsters, strateji tabanlı bir minyatür oyunu olarak hazırlanıyor. Kurallarının oldukça basit olduğu belirtilen masaüstü oyunun minyatürleri, kutu içerisinden boyanmış halde çıkacak. Yapımcı firma “kolay oynanabilirlik” üzerinde fazlasıyla kafa patlattıklarını belirtiyor.

Oyuncular, Rise of Monsters’ın kendine has zar seti ve şans kartları ile rakiplerini alt etmeye çalışacak. Kutu oyun, Conan’ın Circle of Iron ve Thoth-Amon’un Legion of Set grupları arasındaki savaşa odaklanacak. Yani sadece birbirine saldıran minik figürler olmayacak. Rise of Monsters Hyboria dünyasının ilgi çekici bir savaşını konu alacak.

conan-rise-of-monsters-gorsel-002

Conan: Rise of Monsters şu an Kickstarter üzerine giriş yapmış durumda 250.000 dolarlık bütçelerinin ufak bir kısmını toplamayı başarmışlar. 20 günlük sürenin sonuna kadar da istedikleri bütçeyi toplamaları bekleniyor.

Daha detaylı bilgi almak için resmi Kickstarter sayfasına göz atabilir ya da destekçi olabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.