Haberler

Çizgi Roman Yazarı Blake Leibel’ın Bir Kadını Vahşice Öldürdüğü İddia Edildi

ABD, Hollywood’da işlenen vahşi cinayetle ilgili gelişmeleri konuşuyor. Cinayetin sanığı da çizgi roman yazarı Blake Leibel. Geçen sene hayatını kaybeden mankenin ölümüyle ilgili otopsi raporunda, genç kadının kafa derisinin yüzüldüğü, sağ kulağının koparıldığı ve vücudundaki bütün kanın akıtıldığı ifade edildi.

2016 Mayıs ayında Batı Hollywood’da öldürülen manken Iana Kasian‘ın yeni ortaya çıkan otopsi raporu, görenleri şoke etti. 30 yaşındaki Ukraynalı mankenin 2 aylık kızının yanında bulunan cesedinin, kafa derisinin yüzüldüğü, sağ kulağının koparıldığı ve vücudundaki bütün kanın akıtıldığı ifade edildi. Ayrıca çenesinde de ısırık izleri tespit edildi.

Raporda kan kaybı, kadının birinci ölüm sebebi olarak; kafasına sert bir cisimle vurulması da ikinci ölüm sebebi olarak belirtildi.

Blake Leibel Kimdir?

Olayla ilgili suçlanan isim, vahşice öldürülen kadının 36 yaşındaki sevgilisi ve çocuğunun babası Blake Leibel. Kanadalı bir emlak zengininin oğlu Leibel, film yönetmeni ve çizgi roman yazarı.

Blake Leibel, ilk olarak Mel Brooks ile birlikte Star Wars parodisi sinema filmi Spaceballs için çalıştı. Daha sonra oyun sektöründe çalışırken aklına United Free Worlds isimli çizgi roman fikri geldi ve bu çizgi roman, Devil’s Due Publishing tarafından 7 fasikül olarak yayınlandı. Şu anda üzerinde çalıştığı Syndrome (Sendrom) isimli kitapta, boğaz kesen ve kurbanlarının kanını akıtan bir seri katil yer alıyor.

Suçlu bulunması halinde idam cezası alabilecek olan Leibel, iddiaları reddediyor.

İlginizi Çekebilir  Biri Zar mı Dedi - Dungeon Crawl Classics Zar Setleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu