AYBABTUÇizgi Roman Haberleri

Yeni Watchmen Çizgi Roman Serisi Geliyor!

DC markasının en sevilen serilerinden biri olan Watchmen evreni daha da büyüyecek gibi gözüküyor. Yeni çizgi roman serisi kesinlik kazanmasa da söylentiler kuvvetli.

Alan Moore ve Dave Gibbons tarafından yaratıldığı 1987 yılında, çizgi roman kültürünü de baştan aşağıya değiştiren Watchmen büyümeye devam ediyor. Daha öncesinde DC için birçok çalışmaya imza atmış olan Tom King, yeni serinin arkasındaki isim olabilir.

Söylentiler birkaç ay öncesinde çıkmış ancak ortada pek kuvvetli bulgular yoktu. Son birkaç haftadır Tom King’in Twitter hesabını takip edenler Watchmen ile alakalı paylaşımlar görmeye başladı.

Kasım ayında Tom King, bir Watchmen çizgi roman görüntüsü paylaşmış ve “Bir şeyler için araştırma yapıyorum” yazmıştı. Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla beraber bazı noktalar belli olmaya başladı.

20 Nisan tarihinde attığı Tweet içerisinde bir kadını takip eden adamın bant çizgilendirmesini gördük. “Müthiş tutkulu daha duyurulmamış yeni serinin son sayısına çalışıyorum” yazdığı çizim Jorge Fornes’e ait. Daha önce bu ikili DC için Batman hikayeleri tasarlamıştı.

HBO’nun dizisini takiben Watchmen çizgi roman evreninin de büyütüleceği zaten açıklanmıştı. Şimdi taşlar da yavaştan yerine oturmaya başladı. Bakalım Tom King ve Jorge Fornes nasıl bir Watchmen serisiyle karşımıza çıkacaklar?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Marvel Evreninde Bir İlk

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.