Çizgi Roman Haberleri

Titana Saldırı Artık Türkçe!

titana-saldiri-banner

Hajime Isayama tarafından 2009 yılında başlayan Attack on Titan/Shingeki no Kyojin efsanesi artık Türkçe olarak raflarınıza girmeye hazır. Gerekli Şeyler Yayıncılık tarafından Türkçe’ye kazandırılan Titan’a Saldırı, bugün itibariyle pazara sunuldu.

Şu sıralar Titan’a Saldırı hakkında birçok haber ortaya çıkmaya başladı. Beyaz perdeye yansıtılacak olan serinin, yeni sezonu hakkında da resmi açıklamalar yapıldı. Yurt dışında yüz binlerce satış yapan Attack on Titan, Titan’a Saldırı ismiyle Türk okuyucularla buluşuyor.titana-saldiri-kapak

Geçtiğimiz günlerde Bursa Kitap Fuarı’nda manganın ilk cildi okurlarla buluştu. Bu hafta itibariyle Titan’a Saldırı’nın ilk cildinin genel dağıtıma çıktığı duyuruldu. Yani anlaşmalı kitabevleri ve çizgi roman dükkanlarında Titan’a Saldırı’nın ilk cildini bulabilirsiniz.

Eren Yeager isimli genç karakterin üzerine odaklanan hikayede, insanlık 100 yıl önce ortaya çıkmış devlerden korunmak için devasa surlar arkasındaki şehirlerine saklanmışlardır. Ancak hiç beklenmedik bir saldırı ile dış surlardan biri anormal büyüklükteki bir dev tarafından yıkılır ve olaylar gelişir.

One Piece, Naruto ve Bleach gibi çalışmalarıyla ülkemizde manga kitaplığı oluşturmaya başlayan Gerekli Şeyler Yayıncılığa da teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Sizlere bu haberi zaten çok önceden vermiştik, şimdi kitabı okuma zamanı!

titana-saldiri

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  2013-2014 Kış Sezonunda Takip Etmeniz Gereken 5 Anime

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hikayesinin ne kadar ortalama olduğu gözler önünde.Okunası bir şey değil, izlenesi…Animeyi bu kadar iyi yapan çizimleri ve soundtrackları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.