Çizgi Roman Haberleri

Stan Lee’nin Çalınan Kanı İle İmzalanan Çizgi Romanlar Satışa Çıktı, Hem de Sertifikalı!

Stan Lee’nin çalınan kanının Marvel çizgi romanlarının imzalanması için kullanıldığı ortaya çıktı.

Marvel‘ın ikonik karakterlerinin yaratıcısı Stan Lee hakkında çıkan son haber şimdiye kadarkilerin pabucunu dama atacak cinsten!

Hafta başında Stan Lee’nin eski ortaklarından birinin, mürekkeplerde kullanmak üzere 95 yaşındaki çizgi roman efsanesinin kan tüplerini çaldığı haberleri yayılmıştı. Çalınan kanın akıbeti sonunda belli oldu.

TMZ, Stan Lee‘nin DNA‘sı bulunan mürekkeple imzalanmış Black Panther çizgi romanlarının Las Vegas‘taki Treasure Island’da bulunan Marvel Avengers S.T.A.T.I.O.N.‘da satışa çıkarıldığını duyurdu. DNA’nın Stan Lee’ye ait olduğunu gösteren sertifikanın da içinde bulunduğu çizgi romanların mavi mürekkepli imzalısının 250 dolardan, altın renklisinin ise 500 dolardan satışa sunulduğu belirtildi.

io9 ve ComicBookResources’ta da yer alan haberlere göre olaylar şu şekilde gelişti: Stan Lee’nin eski iş ortağı, “kan örneği verme” emrini içeren sahte bir belge düzenledi ve bir hemşireyi görevlendirdi. İddiaya göre hemşire o kadar çok kan örneği aldı ki zaten son dönemde sağlık problemleri yaşayan Lee’nin başı döndü. Haberler bununla da bitmiyor. Aynı ortak, Stan Lee’nin banka hesabından 300 bin dolar çalmak ve 850 bin dolarını da kat mülkiyeti almak için kullanmakla suçlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Vaiz'in 8. Cildi: Cehennem Kapıda Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu