Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » Sony, 3 Kuşak Örümcek-Kadını Buluşturuyor

Sony, 3 Kuşak Örümcek-Kadını Buluşturuyor

Aralık ayının 14’ünde gösterime giren Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filmi ile Örümcek Evreni’ni epey genişleten Sony, Spider-Woman animasyon filmi yapmaya hazırlanıyor.

The Hollywood Reporter’da yer alan bilgilere göre; stüdyo, üç nesildir örümcek güçlerine sahip olan kadınlara odaklanan Spider-Women filmi üzerinde çalışıyor. Spider-Man: Into the Spider-Verse’in kadınlara özel spin-off filminin senaryosunu Bek Smith kaleme alacak. Into The Spider-Verse’ten Phil Lord ve Christopher Miller’ın yapımcı olduğu filmin yönetmenliği için 2009’da Wonder Woman çizgi filminin başında olan Lauren Montgomery’nin adı geçiyor.

Spider-Man severlerin aklındaki soru filmdeki Örümcek-Kadınlar’ın kimler olacağı… Yapım ekibi aynı olunca ilk akla gelen “Ghost-Spider” olarak bilinen ve Into the Spider-Verse’te boy gösteren “Spider-Gwen” olsa da Spider-Man tarihinin ilk sırasında orijinal Örümcek Kadın Jessica Drew bulunuyor. Hatta Drew’in önümüzdeki yıl gösterime girecek Spider-Man: Far From Home filminde görüneceği söyleniyor. Ayrıca Martha “Mattie” Franklin, Julia Carpenter, Silk ve Peter Parker ile Mary Jane’in kızı Spider-Girl de örümcek kadınlar listesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Titana Saldırı Artık Türkçe!

Sony bize yine ne sürprizler hazırlıyor bilinmez elbet, peki Spider-Women animasyon filminde siz hangi karakterleri görmek isterdiniz? Yorumlarınızı ve seçimlerinizi merak ediyoruz.

Martha “Mattie” Franklin
Julia Carpenter
Silk ve Spider-Gwen
Spider-Girl “Parker”