Çizgi Roman Haberleri

Selçuk Ören’in Kasap Çizgi Romanının İlk Cildi Raflarda

Şehzade Yangını çizgi roman serisi ile çizgilerini ve hikayelerini bizlere ulaştıran Selçuk Ören, yepyeni çizgi romanı Kasap ile karşımızda!

Bu sefer bizlere biraz daha vahşet dolu bir hikaye sunan Kasap, aksiyon dolu bir maceraya bizleri davet ediyor. Kitabın arka kapak yazısı şöyle;

“Sefalet içerisinde büyüyen Rauf, XIII isimli kuru yük gemisinde çalışmaya başlamıştır. Yolculuğun sonunda kavuşmayı umut ettiği hayallerin arasında, gemideki işinin incelikleri ile birlikte, işleyeceği günahları da kabullenmeyi öğrenecektir. Ancak bu yolculuğun seyri kimsenin tahmin edemediği bir hal alacaktır.”

Selçuk Ören, 2015 yılında başlayan “Şehzade Yangını” serisinden sonra yazıp-çizdiği “Kasap” projesi ile tekrar karşınızda. “Kasap”, içinde yaşadığı dünyanın adaletine inanmayan bir adamın, kahramanlık ile katil olmak arasında, ince bir çizgide ilerleyen hikayesini anlatmaktadır.

Hem yazarlığını hem de çizimlerini Selçuk Ören’in yaptığı kuşe kağıda basılı 40 sayfalık Kasap çizgi romanının ilk cildi raflarda. Çizgi roman, Sırtlan Kitap etiketiyle çıktı. Şimdiden iyi okumalar!

İlginizi Çekebilir  Çizgi Roman Dünyasının Lisans Şampiyonu Marvel Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu