AYBABTUÇizgi Roman Haberleri

One Punch Man Çizerinden Back to the Future Mangası Geliyor

Hem bilimkurgu türünün hem de geek dünyasının efsanelerinden olan Back to the Future (Geleceğe Dönüş) film serisi şimdi de manga olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik mangayı hayata geçirecek isim de One Punch Man mangasının çizeri Yuusuke Murata.

Yuusuke Murata, dün Tokyo’da yapılan Ready Player One filminin etkinliğinde bu güzel haberi verdi ve 1985 yapımı Back to the Future filmini mangaya uyarlayacağını açıkladı. Manga serisinin filme sadık olacağını, filmin senaristi Bob Gale‘ın da manga işinin başında olmasından anlıyoruz. Bob Gale, aynı zamanda mangaya, filme ekleyemedikleri bazı detayları da ekleyecek.

Yayınlanan yukarıdaki görselden gördüğümüz kadarıyla hikayede Biff Tannen‘ı ve Doktor Brown’ın 19. yüzyıl aşkı Clara‘yı da daha derinlemesine görme fırsatı yakalayacağız. Clara ilk filmde olmamasına rağmen manga serisinde yer alacak gibi görünüyor.

Yuusuke Murata, en çok zorlandığı şeyin Michael J. Fox tarafından canlandırılan Marty McFly‘ı çizmek olduğunu belirtti ve bunu, “çok yüksek bir engeli aşmak” olarak nitelendirdi. Aynı zamanda manganın ilk bölümünün renkli kapağı da (aşağıda) paylaşıldı.

Back to the Future mangası önümüzdeki birkaç ay içerisinde Kono Manga‘nın sitesinde yayınlanacak ve Japonya’da da 20 Nisan’da kitap olarak raflara çıkacak. İngilizce olarak ne zaman yayınlanır veya yayıncısı kim olur hiçbir bilgi yok. Back to the Future çizgi romanlarını yayınlayan IDW Publishing belki bu mangayı da yayınlar. İlerleyen günlerde göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Uçma Sanatı İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu