Çizgi Roman Haberleri

Neil Gaiman, Babamı İki Japon Balığı ile Değiş Tokuş Ettiğim Gün Çizgi Romanıyla Karşımızda

babami-iki-japon-baligi-banner

Neil Gaiman ve Dave McKean… Çizgi roman dünyasında yaptıklarıyla damgasını vurmuş iki isim. Neil Gaiman, fantastik dünyaları muhteşem bir şekilde anlatırken Dave McKean de çizgileriyle bizi bambaşka bir diyarın içine sokmayı başarıyor. Sandman’de bunu net bir şekilde görmüştük.

Bu ikili şimdi de Babamı İki Japon Balığı ile Değiş Tokuş Ettiğim Gün isimli eğlenceli çizgi romanı ile karşımızda.

Adından da anlaşıldığı üzere eğlenceli bir çizgi roman olan Babamı İki Japon Balığı ile Değiş Tokuş Ettiğim Gün‘ün arka kapak yazısı şöyle;

babami-iki-japon-baligi-kapak

En iyi arkadaşınızın iki japon balığını çok isteseniz ve onlar için her şeyi hatta babanızı bile değiş tokuş etmek isteseniz, ne olurdu?

Ya bir de anneniz eve gelip, bu yaptığınızı öğrenirse?

BABAMI İKİ JAPON BALIĞI İLE DEĞIŞ TOKUŞ ETTİĞİM GÜN, büyüleyici bir macera ve New York Times En Çok Satanlar listesine giren WOLVES IN THE WALLS ve CORALINE kitaplarının tanınmış yazarı Neil Gaiman’ın genç okurlar için yazdığı ilk kitap. Newsweek dergisi tarafından Yılın En İyi Çocuk Kitabı olarak gösterilen BABAMI İKİ JAPON BALIĞI İLE DEĞIŞ TOKUŞ ETTİĞİM GÜN, her yaştan okurun büyük beğenisini kazanmış durumda.

60 sayfalık tamamı renkli çizgi romanın çevirisi Sima Özkan Yıldırım‘a editörlüğü ise Emre Yavuz‘a ait. Sırtlan Kitap etiketiyle raflarda yerini aldı.

İyi okumalar!

İlginizi Çekebilir  Ocak 2015'in En Çok Satan 100 Grafik Roman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu