Çizgi Roman Haberleri

Marvels – Mucizeler Çizgi Romanı Raflarda

marvels-banner

Arkabahçe Yayıncılık, çizgi roman yayınlarına ve yeni serileri okuyucularla buluşturmaya devam ediyor.

Marvel dünyasının pek çok kahramanının bir arada olduğu Marvels serisi, Marvel severler için tam bir klasik niteliğinde.

Kurt Busiek ve çizgi roman dünyasının realist çizeri Alex Ross‘un ellerinden çıkan Marvels – Mucizeler cildi, 4 farklı kapakla raflardaki yerini aldı. Çizgi romanda, bir gazetecinin gözünden Marvel evrenine tanıklık edeceksiniz.

Kitabın arka kapak yazısı şöyle;

New York’a hoş geldiniz. Burada, alevler içinde sokaklarda gezinen, hem camlara hem beton duvarlara tırmanan parlak kostümlü  insanlarla ve dünyamızı yok etmeye gelen uzaylı yaratıklarla karşılaşacaksınız. Burası, olağan şeylerle fantastik şeylerin günlük hayatta birbirleri ile etkileşime geçtiği Marvel Evreni. Burası, Mucizeler’in dünyası.

Bu ciltte, ödüllü Kurt Busiek ve Alex Ross’un elinden çıkan Marvels 0-4 sayıları bir araya getirilmiştir.

Marvel’ın kötüleri ve süper kahramanları bir arada New York için savaşıyor. Bu arşivlik seriyi kaçırmayın!

Bunlar da kapaklar:

İlginizi Çekebilir  Rogue One Çizgi Romanı Görmediklerimizi de Anlatacak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. En çok ikinci ve sonuncu kapakları beğendim. ArkaBahçe Yayıncılık’a gerçekten bravo kendilerini tebrik ediyorum. Çoğu yeni çıkan serileri bkz: Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor, Bir Silah Olarak Yaşamım vs. eserlerin türkçeye uyarlanmış versiyonlarını hatrı sayılır bir hızda, ülkemizde de yayına sunmayı başarıyorlar. Marmara Çizgi ve ArkaBahçe yayıncılıklarını bu anlamda sevdiğimi dile getirmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu