Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » Marvel’dan Kızılderili Kahramanı Red Wolf Geri Dönüyor

Marvel’dan Kızılderili Kahramanı Red Wolf Geri Dönüyor

red-wolf-banner

Secret Wars sırasında, Eski Batı’dan gelen Red Wolf adlı Kızılderili kahraman, 1872 miniserisiyle Marvel evrenine geri dönüş yapmıştı.

Tamamen Yeni, Tamamen Farklı (All-New, All-Different) ile birlikte, Red Wolf’un başrolü göğüsleyeceği yepyeni bir Marvel serisi okuyucuyla buluşacak.

Marvel’ın resmi duyurusunda yer alan bilgilere göre, yenilenmiş Red Wolf serisi, yazar Nathan Edmondson ve çizer Dalibor Talajić ikilisinin ellerinden çıkacak. Ayrıca Port Gamble S’Klallam Kabilesi’nin bir üyesi olan Jeffrey Veregge, hem kapak tasarımları konusunda hem de Kızılderililerin kültürünün daha doğru bir şekilde yansıtılması konusunda ikiliyle birlikte çalışacak.

1970 yılında Roy Thomas ve John Buscema tarafından yaratılan Red Wolf, ilk olarak William Talltrees kimliğiyle karşımıza çıkmış fakat yıllar içinde Red Wolf gömleğini birçok farklı isim giymişti.

Önceki Red Wolf serilerinin aksine, yeni kitaplar günümüz dünyasını ve Red Wolf’un Güneybatı Amerika’yı korumak için verdiği mücadeleyi konu alacak.

Red Wolf #1, Aralık 2015‘te okuyucularla buluşacak.

red-wolf-cover1 red-wolf-cover2

İlginizi Çekebilir  Ryan Reynolds, Deadpool 2 Hakkında Konuştu