Çizgi Roman Haberleri

Mark Hamill, Hit Girl’ün Maceralarını Yazabilir

Star Wars serisinin Luke Skywalker’ı Mark Hamill, son olarak Star Wars: The Last Jedi‘da boy göstermesinin ardından farklı bir sanat dalı ile haberlere konu oldu. Sevilen oyuncu, Kick-Ass serisinin ana karakteri Hit-Girl’ün solo çizgi roman serisi bünyesinde bir bölümünü yazacağı iddia edildi.

İlgili Makaleler

Mark Hamill çalışmaları ile uzun süredir çizgi dünyasının içinde yer alıyor. Dark Horse‘tan çıkan The Black Pearl çizgi romanının yazar ekibine katıldıktan sonra çeşitli Batman çizgi romanlarının giriş yazılarını kaleme alan Hamill, Batman‘in animasyon evreninde Joker karakterini de seslendirdi. Mark Millar’ın yayınevi olan Millarworld için bir çizgi roman yazmayı istediğinden dem vuran ünlü aktörün, Kingsman’daki rolü dolayısıyla bu seri üzerinde çalışması beklenirken haber bambaşka yerden geldi.

Ricardo Lopez Ortiz ile birlikte yeni Hit-Girl serisinin ilk yayını Hit-Girl in Columbia‘yı hazırlayan Mark Millar’ın, bir sonraki kitap için projeyi Mark Hamill’e teslim etmeyi planladığı söyleniyor. Serinin ilk kitabı Image Comics ortaklığıyla önümüzdeki ay okurlarla buluşacak. Hit-Girl’ün Kolombiya’nın ardından sıradaki macerasının nerede geçeceği ise merak edilenler arasında…

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.