Çizgi Roman Haberleri

Korra Efsanesi Çizgi Roman Olarak Yoluna Devam Ediyor!

legend-of-korra-sezon4-banner

Evet, şok edici ve harika bir finalin ardından Avatar Korra serisi izleyicilere veda etmiş ve uzun bir süre yeni bir Avatar serisinin yapılmayacağı açıklanmıştı. Ancak geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamayla dünyanın en büyük çizgi roman markalarından biri olan Dark Horse ile birlikte The Legend of Korra serisinin çizgi roman olarak devam edeceği duyuruldu!

Devam edecek olan çizgi roman serisi, Avatar Aang ve Avatar Korra serilerinin yaratıcılarından (aynı zamanda yine Dark Horse tarafından yayınlanmış Aang çizgi romanlarının yazarı) Michael Dante DiMartino tarafından kaleme alınacak. Bunun dışında fazla bir ayrıntı verilmese de Avatar serilerinin diğer bir yaratıcısı olan Bryan Konietzko’nun hazırladığı bir gif mevcut.

legend-of-korra-gif

Çalışanların büyük bir kısmı serinin sadece kaldığı yerden konusuna devam etmekle kalmayacağını, Korra ve Asami (hayranların tabiriyle Korrasami) arasındaki romantik ilişkinin de devam edeceğini doğrulamış bulunmakta.

Korra ve arkadaşlarını tekrar televizyon –bilgisayar?- ekranlarında göremeyecek olmamız bizi ne kadar üzse de en azından Legend of Korra serisinin bir şekilde devam ediyor olması hiç yoktan karnımızı doyuracağa benziyor.

İlginizi Çekebilir  Eisner Ödülleri 2016 Kazananları Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu