Çizgi Roman Haberleri

Jüpiter’in Mirası 1. ve 2. Cildi, Diziyle Aynı Gün Çıktı

Mark Millar, Wilfredo Torres ve Davide Gianfelice’nin elinden çıkan Jüpiter’in Mirası bugün hem çizgi romanlarına hem uyarlama dizisine kavuşuyor.

İthaki Yayınları, bugünden itibaren canlı aksiyon dizisi Netflixte izlenebilecek olan Jüpiter’in Mirası çizgi roman serisinin 1. ve 2. cildini okurlarla buluşturdu.

Jüpiter’in Mirası Cilt 1

Kick-Ass ve Marvel/İç Savaş’ın yaratıcısı Mark Millar’ın yazdığı ve Wilfredo Torres (Black Panther) ile Davide Gianfelice’nin (Daredevil: Yeniden Doğuş) çizdiği Jüpiter’in Mirası Cilt 1, süperkahramanların gizli kapaklı, problemli yaşamlarına yakından bakan, Mad Men ve The Boys sevenlerin bayılacağı bir çizgi roman.

Ömer Ezer‘in çevirisini yaptığı ilk cildin konusu şöyle:

Olağanüstü güçlere kavuşan bir grup genç süperkahraman İkinci Dünya Savaşı sonrası Amerika’sında insanları uzaylılardan, yaratıklardan ve kötü adamlardan korurken aynı zamanda kişisel buhranlarıyla, ailevi problemlerle ve de birbirleriyle başa çıkmaya çalışıyorlardı.

Jüpiter’in Mirası Cilt 2

Yine Ömer Ezer‘in dilimize kazandırdığı 2. ciltte ise; ihanete uğradığını düşünen Göktilkisi, Birlik’ten ayrılmış ve gözden kaybolmuştu. Sheldon, Europa’dayken bulduğu terk edilmiş şehrin ve vericinin gizemini çözmeye çalışırken Los Angeles’tan yayılan halk isyanları büyüyordu. Başkan Yardımcısı kaçırıldığı zaman ise Ütopyacı ile arkadaşlarının eski dostları ve yeni düşmanlarının peşine düşmeleri gerekecekti.

Keyifle okuyun.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Çizgi Roman Yazarı Blake Leibel'ın Bir Kadını Vahşice Öldürdüğü İddia Edildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.