Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » Dünyanın En Büyük Fantastik Yayınevi de “Diren Gezi” Dedi

Dünyanın En Büyük Fantastik Yayınevi de “Diren Gezi” Dedi

direncizgiroman-banner

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında okuyucuyla buluşan, Can Yalçınkaya‘nın derlediği ve Gezi Direnişi’ni konu alan çizgi roman derlemesi #DirenCizgiRoman‘dan sizlere daha önce bahsetmiştik.

Bir Kickstarter projesi olarak başlayan ve büyük destek gören projede, çeşitli çizerlerin kalemlerinden, Gezi Direnişi manzaralarına şahit olmuştuk.

Gerek ülkemizde gerekse yurtdışında başarılar yakalayan #DirenCizgiRoman, bu başarılarına bir yenisini daha ekleyerek dünyanın en büyük fantastik yayınevlerinden biri olan Tor‘da İngilizce yayınlanan haberde, #ResistComics adıyla yerini aldı.

Hem Türkiye menşeli bir çizgi roman olması hem de ülkemiz için bir dönüm noktası olan Gezi Direnişi’ni konu alması açısından bizler için büyük bir önem taşıyan #DirenCizgiRoman’ın böyle büyük kitlelere ulaşacak olması, hepimiz için gurur kaynağı.

Çizgi romanı dilerseniz elektronik formatta hemen alabilirsiniz. Basılı edisyonu da raflarda çok yakında yerini alacak. Her yer Gezi her yer direniş! Tüm ekibe tebrikler. Tor’daki habere buradan ulaşabilirsiniz.

gezi-park-sam-wallman

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed Çizgi Romanı Artık Türkçe