Çizgi Roman Haberleri

Dragon Awards 2021 Sahiplerini Buldu! Kazananlar Arasında Mahmud Asrar da Bulunuyor

Atlanta‘da düzenlenen Dragon Con‘da 2021 yılının Dragon Awards kazananları açıklandı. Bu yılın bizim için gurur kaynağı çizer Mahmud Asrar oldu.

Dragon Con‘da açıklanan 2021 Dragon Awards açıklandı. Çizer Mahmud Asrar, Jonathan Hickman ile imza attığı X-Men serisi ile En İyi Çizgi Roman ödülünü kazandı. 2021 Dragon Awards‘ta En iyi Bilimkurgu Romanı Andy Weir tarafından yazılan Project Hail, En iyi Fantastik Roman ödülü ise Battle Ground ile Jim Butcher‘a gitti.

Marvel’ın Yeni Conan Serisini Çizecek Mahmud Asrar ile Conan’ı Konuştuk

2021 Dragon Awards katılıcıları ve kazananlarının tam listesi şöyle:

En İyi Bilimkurgu Romanı

  • Kazanan: Project Hail Mary by Andy Weir
  • Machine by Elizabeth Bear
  • Ready Player Two by Ernest Cline
  • Attack Surface by Cory Doctorow
  • A Desolation Called Peace by Arkady Martine
  • Black Sun by Rebecca Roanhorse
  • The Ministry of the Future by Kim Stanley Robinson

En İyi Fantastik Roman

  • Kazanan: Battle Ground by Jim Butcher
  • Piranesi by Susanna Clarke
  • Once and Future Witches by Alix E. Harrow
  • Rhythm of War by Brandon Sanderson
  • The Invisible Life of Addie LaRue by V.E. Schwab
  • Dead Lies Dreaming by Charles Stross

En İyi Genç Yetişkin Romanı

  • Kazanan: A Wizard’s Guide to Defensive Baking by T. Kingfisher
  • Elatsoe by Darcie Little Badger
  • The Scapegracers by Hannah Abigail Clarke
  • A Deadly Education by Naomi Novik
  • The Tinderbox: Soldier of Indira by Lou Diamond Phillips
  • A Peculiar Peril by Jeff VanderMeer

En İyi Askeri Bilimkurgu veya Fantastik Roman

  • Kazanan: Gun Runner by Larry Correia, John D. Brown
  • Sentenced to War by J.N. Chaney, Jonathan Brazee
  • Orders of Battle by Marko Kloos
  • Direct Fire by Rick Partlow
  • Demon in White by Christopher Ruocchio
  • Fleet Elements by Walter Jon Williams

En iyi Alternatif Tarih Romanı

  • Kazanan: 1637: No Peace Beyond The Line by Eric Flint, Charles Gannon
  • A Master of Djinn by P. Djèlí Clark
  • Axiom’s End by Lindsay Ellis
  • The Russian Cage by Charlaine Harris
  • The Relentless Moon by Mary Robinette Kowal
  • Daggers in Darkness by S.M. Stirling

En İyi Medya Bağlantılı Roman

  • Kazanan: Firefly: Generations by Tim Lebbon
  • Penitent by Dan Abnett
  • MacGyver: Meltdown by Eric Kelley, Lee Zlotoff
  • Shadows Rising World of Warcraft: Shadowlands by Madeleine Roux
  • Star Wars: Light of the Jedi by Charles Soule
  • Star Wars: Thrawn Ascendancy by Timothy Zahn

En İyi Korku Romanı

  • Kazanan: The Hollow Places by T. Kingfisher
  • Synchronicity by Michaelbrent Collings
  • The Taxidermist’s Lover by Polly Hall
  • The Only Good Indians by Stephen Graham Jones
  • True Story: A Novel by Kate Reed Perry
  • Survivor Song by Paul Tremblay

En İyi Çizgi Roman

  • Kazanan: X-Men by Jonathan Hickman, Mahmud Asrar
  • Immortal Hulk by Al Ewing, Joe Bennett
  • Once & Future by Kieron Gillen, Dan Mora
  • Monstress by Marjorie Liu, Sana Takeda
  • Invisible Kingdom by G. Willow Wilson, Christian Ward
  • Daredevil by Chip Zdarsky, Marco Checchetto

En İyi Grafik Roman

  • Kazanan: The Magicians: New Class by Lev Grossman, Lilah Sturges, Pius Bak
  • Pulp by Ed Brubaker, Sean Phillips, Jacob Phillips
  • Dracula, Motherf**ker by Alex de Campi, Erica Henderson
  • The Green Lantern Season Two by Grant Morrison, Liam Sharp
  • The Magic Fish by Trung Le Nguyen
  • The Book Tour by Andi Watson

En İyi Bilimkurgu veya Fantastik TV Dizisi

  • Kazanan: The Expanse, Amazon
  • Loki, Disney+
  • The Nevers, HBO
  • Resident Alien, SYFY
  • Shadow & Bone, Netflix
  • Star Trek: Discovery, Paramount+
  • WandaVision, Disney+

En İyi Bilimkurgu veya Fantastik Film

  • Kazanan: The Old Guard by Gina Prince-Bythewood
  • Bill & Ted Face the Music by Dean Parisot
  • Godzilla vs Kong by Adam Wingard
  • Justice League by Zack Snyder
  • Space Sweepers by Sung-hee Jo
  • Tenet by Christopher Nolan
  • Wonder Woman 1984 by Patty Jenkins

En İyi Bilimkurgu veya Fantastik PC/Konsol Oyunu

  • Kazanan: Assassin’s Creed: Valhalla, Ubisoft
  • Crusader Kings III, Paradox Interactive
  • Cyberpunk 2077, CD Projekt
  • Ghost of Tsushima, Sony Interactive Entertainment
  • Hades, Supergiant Games
  • Star Wars: Squadrons, Electronic Arts

En İyi Bilimkurgu veya Fantastik Mobil Oyun

  • Kazanan: Harry Potter: Puzzles and Spells, Zynga
  • Alba: A Wildlife Adventure, Ustwo & Plug in Digital
  • Empire of Sin, Paradox Interactive
  • Genshin Impact, miHoYo
  • Orwell’s Animal Farm, The Dairymen Ltd.
  • South of the Circle, State of Play Games

En İyi Bilimkurgu veya Fantastik Kutu Oyunu

  • Kazanan: Dune: Imperium, Dire Wolf Games
  • Curious Cargo, Capstone Games
  • Marvel United, CMON Games
  • Oceans, North Star Games
  • Pandemc: Legacy Season 0, Z-Man Games
  • Sleeping Gods, Red Raven Games

En İyi Bilimkurgu veya Fantastik Minyatür / Koelksiyon Kartları / Rol Yapma Oyunları

  • Kazanan: Warhammer: Age of Sigmar: Soulbound Role-Playing Game, Cubicle 7
  • Cyberpunk RED, R. Talsorian Games
  • Explorer’s Guide to Wildemount, Wizards of the Coast
  • Magic: The Gathering, Strixhaven: School of Mages, Wizards of the Coast
  • Magic: The Gathering, Zendikar Rising, Wizards of the Coast
  • Pokemon TCG: Champion’s Path Elite Trainer Box, Pokemon

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  DC's Legends of Tomorrow Dizisinden Yeni Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.