Çizgi Roman Haberleri

“Deadpool – Yaşayan Ölülerin Gecesi” ile Zombi Katliamına Hazırlanın!

deadpool-yasayan-olulerin-gecesi-banner

JBC Yayıncılık, bizleri Marvel’ın komik katili Deadpool ile buluşturmaya devam ediyor.

Siyah, beyaz ve kırmızı renklerle hazırlanan çizgi romanda bu sefer Deadpool’un başı zombilerle belada.

George Romero‘nun korku klasikleri olan “Yaşayan Ölüler” serisinden esinlenilen çizgi roman, karanlık gecede bizleri korkutmaya hazır ancak bizi zombilerde koruyacak usta bir kahramanımız var; Deadpool!

Korku temasıyla birleşse de işin içinde Deadpool olunca yine keyifli ve eğlenceli bir çizgi romanla karşılaşacağımızı düşünüyoruz fakat bu kez atmosfer çok karanlık. Kitap, 7 Kasım’da raflarda olacak.

Kitabın arka kapak yazısı şöyle;

ÖLÜMLE BURUN BURUNA!

deadpool-yasayan-olulerin-gecesi-kapakDeadpool mide fesatından komalık olmuştur ve uyandığında New York Şehri’ni yarı bilinçli zombiler tarafından istila edilmiş durumda bulur! Ve bu zombiler “canlı et açlığı” olayından pek de hoşnut değildirler. Geveze Paralı Asker, ağızlara layık Paralı Asker olmaktan yırtabilecek midir?!

Ayaklarını sürüye sürüye ortalıkta dolanan, eti çürümekte olan iğrenç canavarla gerilime hazır olun – mücadele ettiği bütün o zombileri de unutmayın! (Çaktınız mı? O ilki Deadpool’a göndermeydi. Kim demiş zombi korku çizgi romanlarında mizah olmaz diye?) Deadpool hayranlarının favori serisi “Deadpool Killogy” yazarı Cullen Bunn bize Deadpool’un en karanlık öykülerinden birini sunuyor – bunu da sırf çizgi roman siyah-beyaz (ve kırmızı) olduğu için söylemiyoruz! Sizi uyarıyoruz, canlar! Öyleyse yemek zilini çalın ve kapıyı kapatıp bir güzel çivileyin zira Deadpool yürüyen ölülerle kapışacak!

Deadpool: Yaşayan Ölülerin Gecesi serisinin #1-4 arası sayıları (Yani tamamı!) bu ciltte toplanmıştır. Yazan Cullen Bunn ve çizen Ramon Rosanas.

Deadpool : Yaşayan Ölülerin Gecesi
Özgün Adı: Night of the Living Deadpool
Yazar: Cullen Bunn
Çizer: Ramon Rosanas
Çevirmen: Cenk Könül
Editör: Bora Öngürer

Kitabın ön okuması:

İlginizi Çekebilir  Avengers: Age of Ultron'dan Çok Özel Görüntüler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu