Çizgi Roman Haberleri

Yeni Cowboy Bebop Çizgi Roman Serisi Geliyor

Cowboy Bebop Netflix uyarlamasının çizgi roman serisinin yanında kitap ve sanat kitabı da yolda.

Çıkışı için gün saydığımız Cowboy Bebop‘tan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Netflix, geçtiğimiz gün diziden uyarlanan bir kitap serisi, çizgi roman serisi ve sanat kitabı duyurdu. Daha yayınlanmamış bir dizi için epey iddialı girişimlerde bulunuyorlar, yaptıkları işe çok güveniyorlar demek ki.

Netflix ile anlaşma imzalayan Titan, ilk etapta bir Cowboy Bebop kitap serisi çıkartacak. 23 Kasım’da çıkacak olan ilk kitabın adı da açıklandı: Cowboy Bebop: A Syndicate Story: Red Planet Requiem. Dizinin yazarlarından Sean Cummings tarafından kaleme alınan hikaye, Spike ve Vicious’ın kanlı bıçaklı olmadan önce galakside yaşadıkları maceraları anlatacak. Titan, yıl sonuna kadar birkaç kitabın daha çıkacağını ve serinin genişleyeceğini söylüyor.

Aralık ayında da dört bölümlük bir çizgi roman serisi geliyor. Hikaye Lucifer ve Home Sick Pilots’ın yazarı Dan Watters tarafından yazılacak ve Lamar Mathurin’in çizgileriyle hayat bulacak. Serinin Stanley “Artgerm” Lau tarafından hazırlanan kapak görseli de paylaşıldı. Spike ve Faye, dizide kendilerini canlandıran John Cho ve Danielle Pinada baz alınarak çizilmiş ve gerçekten çok şık görünüyor.

11 Ocak 2022’de Cowboy Bebop: Making the Netflix Series sanat kitabı çıkacak. Kitapta dizi için hazırlanan konsept çizimler ve set fotoğraflarıyla animenin live-action yolculuğu anlatılacak. Netflix Cowboy Bebop gibi kült bir yapımı diziye uyarlayarak çok riskli bir iş yapıyor ama ne yalan söyleyeyim ben bu kadar Cowboy Bebop içeriği geldiği için cidden çok keyifliyim. İşlerini ciddiye aldıkları belli, umarım hayal kırıklığına uğramayız.

Cowboy Bebop’ın Netflix uyarlaması 19 Kasım’da izleyicilerle buluşacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.