Çizgi Roman Haberleri

Captain America, Yeni Çizgi Romanında Zombilerle Savaşıyor

Captain America’nın yeni çizgi romanı Captain America: The Ghost Army‘de Steve Rogers ve yoldaşı Bucky Barnes İkinci Dünya Savaşı’nın zombileriyle mücadele ediyor.

Marvel’ın zombi furyası tekrardan yükselişe geçti. What IF…?’te de gördüğümüz zombiler artık Captain America’nın yeni çizgi romanında da karşımıza geliyor. Kana susamış zombilerle verilecek mücadeleye ilişkin karakter görselleri de yayınlandı.

Steve Rogers’ın ilk Captain America olduğu zamanları odağa alacak hikayede, İkinci Dünya Savaşı esnasında Hydra’ya verilecek mücadelenin aksine zombilerle verilen mücadele konu alınacak.

Paylaşılan karakterlerden Sofia Maximoff‘un varlığı bizlere geleceğin Avengers üyeleri Wanda ve Pietro hakkında bir ipucu verecek gibi gözüküyor. Her ne kadar Bucky Barnes tiplemesinden mutlu olmasam da, Steve Rogers’ın 18’li yaşlarda olduğunu varsayarsak gayet genç bir ikili için makul buluyorum.

Genç okurların kendilerini Steve Rogers ve Bucky Barnes ile daha yakın bir hissiyat yaratabilecek çizgi roman, 2 Ağustos 2022’de raflarda olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Eğlenceli Bir İstanbul Macerası - İstanbul Odyssey

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.