Çizgi Roman Haberleri

Batman’in 75 Yılını Kapsayan Sergi Çok Renkli Geçecek

batman-comic-banner

ABD merkezli Mondo firması tarafından düzenlenecek olan Batman sergisi, çizgi roman dünyasının en korkulan ve en çok sevilen anti kahramanının birçok çizimini bir araya getirecek. Bugüne kadar birçok ünlü TV dizisi, oyun, çizgi roman için sergiler düzenleyen Mondo, Batman’in 75 Yılı adını verdiği etkinliğinde göstereceği çizimlerin bir kısmını açığa çıkardı.

Bob Kane tarafından yaratılan ve çizgi roman dünyasıyla yakından ilgilenen herkesin bildiği Batman, bu yıl içerisinde 75. yılını doldurdu. Üstün teknolojik ekipman ile kendisini donatan Bruce Wayne, ilk çıktığı günden bugüne kadar yıllar içerisinde evrim geçirdi. Suç dünyası ile mücadele eden Batman, günümüzün en sevilen karakterlerinden biri haline geldi.

Christopher Nolan’ın Dark Knight üçlemesi ile zirve yapan Batman tutkusu halen etrafımızı sarıyor. Zack Synder önderliğinde, Ben Affleck’in canlandıracağı yeni Batman’i önümüzdeki yıllar içerisinde göreceğiz. Ayrıca bir yandan Batman’in yarasa kanatlarıyla koruduğu şehir Gotham’ın dizisi de fevkalade bir şekilde devam ediyor.

Mondo, düzenleyeceği sergi ile birçok ünlü çizerin çalışmalarını büyük boyutlu olarak karşımıza çıkaracak. Bu sergi sadece Batman’i odak noktası olarak almıyor. Batman’in yoldaşları ve ezeli rakiplerini de bu sergi içerisinde görebileceğiz. Ayrıca Batman serüvenlerine yön vermiş birçok ünlü çizgi roman kapağının da yeniden yorumlanmış hali Batman’in 75 Yılı isimli etkinlikte sergilenecek.

Sizleri kara şövalyenin en güzel çizimleriyle başbaşa bırakıyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.