Çizgi Roman Haberleri

Batman ve He-Man, Superman’e Karşı!

İşte bunu hiç beklemiyordum! Gölgelerin gücü adına kılıcını kaldırıp krallığını şeytan ruhlu İskeletor’dan korumak için güçlü He-Man‘e dönüşen Prens Adam’ın maceralarını izlediğimiz He-Man ve Kainatın Efendileri bambaşka bir evrenin kapılarını aralıyor. Bu kez yanlarında Batman, karşılarında ise Superman var!

DC Comics, Batman’in Superman ile dövüşmek için He-Man ile güçlerini birleştirmesini konu alan yeni bir Injustice çizgi roman serisi için Mattel ile ortak çalışacaklarını duyurdu. Bunu, “sevdiği çizgi film karakterlerinin oyuncaklarını karşı karşıya getirmeyi seven 80’li yılların çocuklarının hayalleri gerçek oluyor” olarak da çevirebiliriz.

Geektyrant’ten edindiğimiz bilgilere göre; 6 bölümlük mini serinin adı Injustice Vs. He-Man and The Masters of the Universe olacak. Greyson, Nightwig ve Green Lanterns’in yazarı Tim Seeley tarafından yazılacak mini serinin çizimleri He-man/ThunderCats ve Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles serilerine imza atan Freddie E. Williams II tarafından yapılacak.

Tim Seely, bu yeni macerayı şu sözlerle tanımlıyor: “He-Man’e dönüşerek krallığını diktatörün elinden kurtardıktan sonra herkesin köşesine çekilmesinden memnun olmasa da Prens Adam özgürlüğün değerini bilmektedir. Başka bir boyuttaki kahramanlar, bir süper kahramanın (Superman’in)diktatörlüğüne karşı kendisinden yardım istediklerinde kabul eder. Injustice evreninin Superman’ine karşı Batman ve müttefikleri ile birlik olan He-Man dünyanın güvende olmadığı bir savaşta tehlikeli ve tanıdık düşmanlarla karşı karşıya gelir.”

Injustice vs. He-Man and The Masters of the Universe‘in ilk sayısı 18 Temmuz 2018‘de yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.