Çizgi Roman Haberleri

Batman Çizgi Romanları Türkçe Olarak Geliyor!

batman-cizgi-roman-banner

Uzun zamandır okuyucuların Türkçe okumaya hasret duyduğu Batman çizgi romanları Türkçe olarak raflardaki yerini almaya hazır.

Daha önce yayınladığı Star Wars: Klon Savaşları ve Umbrella Academy gibi çizgi romanlarla tanıdığımız JBC Yayıncılık, şimdi de Batman çizgi romanının Türkçe yayın haklarını aldı.

batmanJBC Yayıncılık tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Dünyanın en iyi dedektifi, Gecelerin Efendisi, Gotham şehrinin Kara Şövalyesi Batman’in 75 yıllık serüvenini, onu Türkiye’deki hayranlarıyla tekrar buluşturarak kutluyoruz.

Uzun bir aradan sonra Batman, Türkiye’de tekrar yayınlanmaya başlıyor.

JBC Yayıncılık olarak, Warner Bros. firmasının kuruluşu DC Entertainment ile tüm Batman ve yan karakterleriyle ilgili Türkçe çizgi ve grafik roman anlaşması imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2014’te Kara Şövalye’nin hem yeni serilerini hem de klasikleşmiş başyapıtlarını okuyucularımızla buluşturacağız.

Siz değerli okurlarımızı, Scott Snyder, Frank Miller ve Neil Gaiman gibi ünlü pek çok yazarın Batman hikâyeleri; Greg Capullo, Andy Kubert, Lee Barmejo ve Tony Daniel gibi ünlü çizerlerin muhteşem çizimleri ile sıradışı maceralara tanıklık etmeye davet ediyoruz.

Batman’in 75 yılını hem yayımlayacağımız çizgi romanlar hem de sürpriz aktivitelerle adına yakışır bir şekilde kutlarken sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Şimdiden tüm çizgi roman severler için hayırlı olsun. Gelecek çizgi romanları heyecanla bekliyoruz. Ellerine sağlık JBC Yayıncılık!

İlginizi Çekebilir  Wonder Woman Filminin Kamera Arkası

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu