Çizgi Roman Haberleri

Batman Çizgi Romanının İlk Sayısı Açık Arttırmada 2.2 Milyon Dolara Satıldı

Çizgi roman dünyasının en sevilen kahramanlarından olan Batman’in 1940 yılında yayınlanan ilk sayısı Batman #1, Heritage Auctions tarafından yapılan açık arttırmada 2.2 milyon dolara alıcı buldu.

Daha önce pek çok çizgi romanı açık arttırmaya sunarak büyük satışlar yakalayan Heritage Auctions, bu kez çizgi roman dünyasının süper dedektifi Batman’in 1940 yılında yayınlanan ilk sayısını açık arttırmaya çıkardı.

14 Ocak tarihinde Teksas’ta düzenlenen Comics & Comic Art Signature Auction‘da satışa çıkan Batman #1, rekor bir fiyatla alıcısına kavuştu. Derecelendirmede 10 üzerinden 9.4 almış olan, neredeyse yeni denebilecek durumdaki Batman için şimdiye kadar ödenmiş en yüksek ücret olarak bu açık arttırma tarihe geçti. Daha önce 9.2 derecelendirmeye sahip Batman #1 çizgi romanı 567.625 dolara satılmıştı.

Şimdiye Kadar Satılmış En Pahalı 10 Çizgi Roman

Belli ki çizgi romanlar, her geçen gün daha da değerleniyor. Elinizde eski çizgi romanlar varsa onlara çok çok iyi bakın. Bakarsınız belki siz değil ama çocuklarınız veya torunlarınız bu sayede zengin olabilirler.

İlginizi Çekebilir  FRP Karşıtı Dark Dungeons Filmi Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu