Çizgi Roman Haberleri

Altın Fırçalı Adam’ın Sloganını Sen Bul!

Türk çizgi roman tarihine yön veren Aslan Şükür‘ün ‘Altın Fırçalı Adam’ belgeselinin tanıtım afişi Kahramanlar Sinemada tarafından yayınlandı. Baki Kaya tarafından hazırlanan afişte Aslan Şükür’ü yarattığı renkli çizgi roman dünyasında görüyoruz. Pek bu belgeselin sloganını siz bulmak ister misiniz?

26 yıl boyunca Tay Yayınları’nın kapak görsellerini çizen Aslan Şükür, altın fırçası ile renklendirdiği Zagor, Kızılmaske, Mandrake, Mister No, Flash Gordon, Tom Braks, James bond, Teksas, Tommiks, mini Ringo, Atlantis\Martin Mystere, Alaska\Ken Parker, Jeriko, Judas, Yüzbaşı Volkan ve Karaoğlan ile yaşadığı maceraları bu belgeselde izleyicilere aktarıyor.

Sloganı Sen Bul!

Aslan Şükür belgeseli “Altın Fırçalı Adam” sloganını arıyor.

Yapımcı ekip belgeselin sloganının Aslan Şükür ve çizgi roman severler tarafından bulunmasına karar verdi. Ayrıca belgeselin sloganını bulan kişiye de belgeselin afişi Aslan Şükür imzalı olarak hediye edilecek! 

Detayları burada bulabilirsiniz.

1 Nisan 2018 günü son katılım günüdür.

 

Aslan Şükür’ün 1970’lerden 90’lara uzanan çizgi serüvenine tanıklık edeceğimiz belgeselin yapımcılığını Hakan Tunga Kalkan ve Fatih Yürür üstleniyor. Çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlanan ve montaj çalışması Fatih Yürür tarafından devam eden belgeselin Nisan ayından itibaren üniversiteler, belediyeler ve sanat merkezlerinde gösterilmesi planlanıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stan Lee'ye Veda: Unutulmayacaksın Excelsior!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.