Haberler

C-3PO’nun Kırmızı Kolunun Nereden Geldiğine Dair Bir İpucu Geldi

c-3po-red-arm

Star Wars hayranları The Force Awakens ile birlikte akıllarında oluşan sorulardan birinin cevabını piyasaya çıkmak için son hazırlıklarını yapan bir Marvel çizgi romanında alacaklar.

Hatırlarsanız serinin demirbaşlarından biri olan C-3PO‘nun yeni filmde seyirciyle buluşmasının ardından ilk sözleri “Muhtemelen kırmızı kolum yüzünden beni tanıyamadınız.” olmuş fakat kırmızı kolun nereden çıktığını öğrenemeden film bitivermişti. Çoğumuz bunun izleyiciye yapılmış küçük bir şaka olduğunu düşündük, meğerse bundan fazlası varmış.

Threepio’nun kızıl kolunun ardındaki gizem Şubat ayında James Robinson ve Tony Harris ikilisinin kalemlerinden çıkacak olan “Star Wars Özel” sayısında çözülecek. Bunun yanında, bir takım oldukça dikkatli hayran, raflarda yerini yeni almış The Force Awakens kitabında kırmızı kolun ardındaki sırrı açığa çıkaracak bir ipucu yakalamış gibi gözüküyor.

c-3po

C-3PO’nun kırmızı kolundan kitap şu şekilde bahsediyor: “Söz konusu kırmızı kolu olunca, C-3PO ondan beklenmeyecek bir biçimde oldukça suskunlaşıyor. Kol, başka bir droidin yaptığı bir fedakarlığın hatırası.”

Şimdi, akıllarımızda oluşan soru şu: Kim, ya da ne, Threepio için bir parçasını feda etmiş olabilir ki? Ayrıca, kolun asıl sahibi ve Threepio arasındaki ilişki tam olarak neydi?

Tüm sorularımız, Şubat ayında çıkacak olan “Journey to Star Wars: The Force Awakens” ile cevaplanacak.

Star_Wars_Special_C-3P0__1

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Eminem, Venom: Let There Be Carnage için Yaptığı Parçadan Bir Kesiti Hayranları İle Paylaştı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kısaca çoğunluğun sallamadığı ve hatta haberi bile olmadığı medyada çıkacak. Sallasalardı Genişletilmiş Evren’in üstünün çizilmesine bir Allah’ın kulu ses çıkarırdı.
    “Film film film film” Anca film…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.