Haberler

“Batman: The Animated Series” Masaüstü Kutu Oyununa Kavuşuyor

Batman: The Animated Series, yayınlanmaya başlamasının 25’inci yılında minyatür masaüstü kutu oyunu olarak hem çizgi film hem de oyun severlerin karşısına çıkıyor.

io9’nın verdiği bilgelere göre; IDW Oyunları, Batman: TAS‘ten uyarladıkları Gotham Under Siege (Gotham Kuşatma Altında) oyununu duyurdu. Firma geçen hafta Twitter hesabından paylaştığı Batman, Batgirl, Robin, Catwoman, Komiser Gordon ve Polis Memuru Renee Montoya’nın minyatürleri ile oyunun ilk sinyalini vermişti.

İlgili Makaleler

Daha önce Arkham Horror ve Elder Sign’da güzel işler çıkaran Richard Launius ve Michael Giugliano‘nun TableTaffy ve Leonardo Ito ile birlikte tasarladığı Gotham Under Siege oyunu, 5 oyuncuya Batman ve arkadaşları rolünü üstlenip Gotham’ı yıkmak isteyen güçlere karşı savaşma imkanı veriyor. Oyuncular her turda Gotham sokaklarını Joker gibi suçlulardan arındırırken, hikaye kartlarındaki görevleri tamamlamak zorunda. Eğer kara şövalyeler şehri ihmal ederse geriye kurtaracak hiç bir şey kalmaz!

5 Eylül’de çıkacak olan Batman: The Animated Series — Gotham Under Siege‘in ön siparişini 14 Haziran’dan itibaren 50 dolara buradan vermek mümkün.

İlginizi Çekebilir  Monster Notebook, Ultra İnce Yeni Abra ve Tulpar Oyun Bilgisayarlarını Tanıttı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu