Haberler

“Batman: The Animated Series” Masaüstü Kutu Oyununa Kavuşuyor

Batman: The Animated Series, yayınlanmaya başlamasının 25’inci yılında minyatür masaüstü kutu oyunu olarak hem çizgi film hem de oyun severlerin karşısına çıkıyor.

io9’nın verdiği bilgelere göre; IDW Oyunları, Batman: TAS‘ten uyarladıkları Gotham Under Siege (Gotham Kuşatma Altında) oyununu duyurdu. Firma geçen hafta Twitter hesabından paylaştığı Batman, Batgirl, Robin, Catwoman, Komiser Gordon ve Polis Memuru Renee Montoya’nın minyatürleri ile oyunun ilk sinyalini vermişti.

İlgili Makaleler

Daha önce Arkham Horror ve Elder Sign’da güzel işler çıkaran Richard Launius ve Michael Giugliano‘nun TableTaffy ve Leonardo Ito ile birlikte tasarladığı Gotham Under Siege oyunu, 5 oyuncuya Batman ve arkadaşları rolünü üstlenip Gotham’ı yıkmak isteyen güçlere karşı savaşma imkanı veriyor. Oyuncular her turda Gotham sokaklarını Joker gibi suçlulardan arındırırken, hikaye kartlarındaki görevleri tamamlamak zorunda. Eğer kara şövalyeler şehri ihmal ederse geriye kurtaracak hiç bir şey kalmaz!

5 Eylül’de çıkacak olan Batman: The Animated Series — Gotham Under Siege‘in ön siparişini 14 Haziran’dan itibaren 50 dolara buradan vermek mümkün.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.