Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Batman, Londra’da Yankesicilerin Saldırısına Uğrayan Bir Vatandaşı Kurtardı!

Batman, Londra’da Yankesicilerin Saldırısına Uğrayan Bir Vatandaşı Kurtardı!

batman-banner

Bromley Batman” lakabı takılan ve geçtiğimiz hafta boyunca Güney Londra’da vatandaşların çeşitli “kahramanlıklarına” şahit olduğu maskeli bir suç savaşçısı, son günlerde tüm Londralılar’ın dilinde.

Ana haber bültenlerine konu olan maskeli kahraman, en son Pazartesi günü şehir merkezinde orta yaşlı bir vatandaşı bıçaklı yankesicilerden kurtarırken görülmüş.

Bu haberin yayılmasının ardından ortaya çıkan iki vatandaş daha Bromley Batman’in kahramanlıklarına tanık olduklarını belirtti. Tanıklardan biri olan genç bir kadın, bizzat yerel süper kahraman tarafından kurtarılmış. Metro durağında çantası çalınan kadın, kahramanın kapkaççıların peşine düşerek çantasını ona geri getirdiğini söylüyor. Diğer bir tanık ise, kahramanımızın bir bar çıkışında iki adamdan dayak yiyen bir delikanlıyı kurtardığını söylüyor.

batman-karakter

Tanıkların tarifine göre, Bromley Batman otuzlu yaşlarının ortasında, komple siyah giyiniyor ve “görkemli” bir sakala sahip.

Şimdilik sadece Güney Londra’nın Bromley, Lewisham ve Penge bölgelerinde görülen kahramanımızdan gelecek haberleri büyük bir merakla bekliyoruz.

Yoksa…

christian-bale-sakal

İlginizi Çekebilir  Batman Beyond Animasyonu Yayınlandı