Haberler

Animasyonlu Dungeons and Dragons Haritaları ile Artık Maceralar Daha Fantastik!

Kağıt, kutu oyunları ve plastik modellerin tamamı 20. yüzyılın Dungeons&Dragons gereçleri olarak tarihin tozlu raflarında yerini alacak gibi görünüyor, çünkü geleceğin maceraları artık böyle yaşanacak!

Dynamic Dungeons‘ın masaüstü RPG ve minyatür oyunlar için yarattığı animasyonlu haritalar oyun zevkini bir üst seviyelere çıkarıyor. Balıklama atladığınız maceranın hikayesini dinlerken kuşların uçarak uzaklaşmasını, suyun akışını, rüzgarın ağaç dalları arasından geçişini görmek fantastik olmaz mı sizce de?

Bu ormanlık alana bakalım mesela: Kuş sesleri ile girdiğiniz kamp alanında rüzgar dalları oynatırken bir geyik sıçrıyor bir çalıdan diğerine… Ağaçların üzerine gece çökerken kamp ateşi yanıyor ve karanlık patikada temkinli bir şekilde ilerliyorsunuz.

YouTube player

Ya da bu kale saldırısında olduğu gibi; savunma ve taarruz esnasında siperlerde yanan ateşlerin alevlerini, rüzgarda sallanan bayrakları ve gece-gündüz geçişlerini görebiliyorsunuz.

YouTube player

İçlerinden en etkileyicisi de dalgaların arasından ihtişamla süzülen kalyon olsa gerek! Yine gündüz ve gece geçişlerinin bulunduğu haritada; yelkenleri esintiyle dalgalanan gemide seyahat ederken dev balıkların sudan geçişini izleyebiliyorsunuz.

YouTube player

Bu haritalar televizyon ekranında kullanılabilen animasyonlu dosyalar olarak yapıldı. Oluşabilecek çizikler nedeniyle evdeki televizyon üzerinde oynanması pek mümkün değil tabii ki ama eğer D&D‘yi çok oynayan biriyseniz bu özel oyun deneyimi için başka bir tv ekranı satın alabilirsiniz. Dynamic Dungeons’ın birbirinden hareketli haritalarını ise 2-5 dolar arası fiyatlarla buradan edinmeniz mümkün.

Şimdiden iyi eğlenceler.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.