Haberler

Amazon’un En Çok Satanlar Listesinde 5 FRP Kitabı Var

Dünyanın en büyük online alışveriş sitesi Amazon, her sene olduğu gibi en çok satanlar listesini açıkladı. Listede çeşit çeşit kitap var. Yakın zaman önce yayınlanan, ABD eski başkanı Barack Obama’nın karısı Michelle Obama‘nin Becoming isimli kitabı birinci sırada yer alırken listede 5 tane de FRP kitabı yer aldı! 

Liste kişisel gelişim kitaplarından romanlara, çocuk kitaplarından yemek kitaplarına kadar pek çok türde kitabı barındırıyor. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk 50 kitap içerisinde 4 adet Dungeons and Dragons kitabı görmek beni çok şaşırttı.

Dungeons and Dragons – Player’s Handbook, bu kitaplar arasında en çok satan olurken sonrasında Dungeon Master’s Guide geliyor. FRP oynatmanın tadı yaratıksız çıkmayacak diye düşünenler yine Monster Manual kitabını da kitaplıklarına eklemişler. En çok satan 50 kitap içinde yer alan son FRP kitabı ise Xanathar’s Guide to Everything.

İlk 50’den en çok satan 100’e bakınca ise Volo’s Guide to Monsters kitabı da gözümüze çarpıyor. O da kendisine yer bulan bir diğer FRP kitabı oluyor.

Dünyanın en çok satan kitapları listesinde 5 adet FRP kitabı görmek çok mutlu edici doğrusu. FRP yeniden altın günlerine mi dönüyor? 

Dilerseniz listenin tamamına buradan bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  World of Darkness Oyunları, Filmleri ve Dizileri İçin Çalışmalar Başlıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu