Haberler

A Goofy Movie Kutu Oyununda Max’i Konsere Götürüyoruz

A Goofy Movie kutu oyunu sayesinde Goofy ile seyahate çıkabileceğiz. Max, Powerline’ın konserine gitmek istiyor. Fakat Goofy’nin yolculuk planlarında baba-oğul şarkı söylemek ve balık tutmak var.

Komik ve eğlenceli olduğu kadar duygusal da olan A Goofy Movie, kutu oyunu oluyor. İlkbaharın sonlarında çıkacak olan oyunu Funko Games geliştiriyor. Funko Games daha önce birçok başka kutu oyunuyla kutu oyunu geliştirme işinde başarılı olduğunu göstermişti. Bu kez de 1995’teki çizgi filmi oyunlaştırarak Goofy ile Max’i yolculuğa çıkarma fikriyle bizleri heyecanlandırdı.

Oyunun kuralları filmin konusunu baz alacak. Max Powerline konserine gitmeyi hedeflerken Goofy, oğlu ile kaliteli zaman geçirmeye çalışacak. İkili Amerika’nın bir ucundan diğerine gitmek isteyecek. Ancak yolculuk boyunca Goofy’nin aklını çelebilecek bir sürü turistik mekan ve etkinlik olacak. Yani Max’i Powerline konserine yetiştirmek pek de kolay olmayacak. Gerçi oyunun kural kitapçığı henüz yayınlanmadı ama tanıtımını bu şekilde yapıyorlar.

A Goofy Movie kutu oyunu 7 yaşından büyük 2-4 oyuncu ile oynanabiliyor. Küçük yaştaki oyunculara hitap eden kutu oyununun Amerikadaki mağaza fiyatı 24 dolar olacak. Kutunun içinde piyon olarak kullanılabilen 6 adet figür de olacak.

Türkiye’deki satışları ve fiyatı hakkında herhangi bir bilgi şu an için yok.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.