Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » “Torhurm Asilleri” Yayında!

“Torhurm Asilleri” Yayında!

torhurm-asilleri-banner

FRPNET Dijital Kitaplar serisine yeni bir kitap daha eklendi.

Karşınızda, Deniz Kocatürk’ün yazdığı; Torhurm Asilleri isimli hikaye.

Kitap, Deniz Kocatürk tarafından yazıldı. Kitabın konusu şöyle;

torhurm-asilleri-kapakBir ulusla savaşa girme kararı vermek kolaydır. Peki, ya bir ulusa söz geçirebilmek? Tanrıların barış zamanı adakları için hatırladığı, savaş zamanı ise unuttuğu diyar Torhurm, kaosa sürükleniyordu. Daha önce hiç görülmemiş büyük bir savaş kıvılcımı artırıyordu.

Acımasız Gromi Krallığı’nın kara ordusu, Torhurm sınırlarına dayanmış ve her yeri yakıp yıkıyordu. Askerleri savaş zamanı farklı forma bürünüyordu ve bunun sebebi hiçbir zaman açıklanamamıştı. Sınırdaki köylere baskınlar düzenleniyor ve Torhurm daha da zayıflıyordu. İnsanlar ölüyor, tarlalar yakılıyor, kuyular yıkılıyordu. Torhurm halkı için kaçınılmaz son gelmiş miydi? O meşhur son. Efsanelerde anlatılan o insanların her birinin ölümsüz olacağı, ama acı ve kölelik ile geçen ölümsüzlük yaklaşıyor muydu?

Savaş artık Torhurm kapılarındaydı. Torhurm Krallığı son bir kez daha dayanmak için kapılarını kapatmış ve eli silah tutan herkesi savaş meydanına götürmek için eğitmişti.

Torhurm Kralı Kleron, bu zulmü dindirebilecek miydi? Kim bilir? Belki o da ölümün bir hizmetkârıdır. Şehrin sokaklarında bu söylentiler dolaşıyor ve insanları huzursuz ediyordu. Kleron’un retorik yeteneği ise bu huzursuzluğu dindirmesine rağmen bir süre sonra tekrar başlıyordu. Artık dedikodular geride bırakılıyor ve Torhurm’un cesur savaşçıları ölüm ile yüzleşmek için savaşa yürüyordu.

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in Başlangıç Hikayesi Bu Romanda - Şüpheci Zihinler

Kitabı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. FRPNET Dijital Kitaplar serisinin dördüncü yayını olan Torhurm Asilleri’ni ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz. Elinizin altında bulunmasını istiyorsanız bastırabilme imkanınız da mevcut.

Kitap tamamen ücretsizdir, yaymanız da serbesttir. Sizin de yazdığınız kitap varsa ve e-kitap olarak ücretsiz yayınlanmasını istiyorsanız bize ulaşın.

Kitaba ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Hemen indirin ve okumaya başlayın!

İyi okumalar! İyi oyunlar!