Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » Tasavvufi Bilimkurgu Eseri Dünya’nın Son Savaşı Raflarda!

Tasavvufi Bilimkurgu Eseri Dünya’nın Son Savaşı Raflarda!

dunyanin-son-savasi-banner

Son zamanlarda yerli fantastik ve bilimkurgu eserleri raflarda çoğalmaya başladı. Bir yandan bu kadar kitaba mutlu olurken bir yandan da hepsini okumak için zaman yaratmaya çalışıyoruz.

Fuat Sağıroğlu’nun tasavvufi bilimkurgu romanı “Dünya’nın Son Savaşı” da GOA Yayınları etiketiyle yayımlandı.

İnsanoğlunu ve insanlığı savaşlar üzerinden sorgulayan Dünya’nın Son Savaşı, evrene dair merak ettiklerimizi, sahip olduğumuz bir derya olan tasavvuf ile anlamaya ve anlatmaya çalışıyor.

İnsanoğlu; kara, deniz ve havadan sonra uzayı da, bir çatışma haline dönüştürmeyi başarıyor. Roman, akıcı anlatımı ve soluksuz temposuyla okuyucularına yaşadığımız dünyanın sürüklendiği sonu çarpıcı bir şekilde aktarıyor.

Arka kapak yazısı şöyle;

dunyanin-son-savasi-kapakDünya’da iyi şeyler de oluyordu. İyilik, emek ve cesaret ister. Cesur ve iyi insanlara ihtiyacın olduğu bir zamandaydık. Kötü olmaksa kolaydır. Kötülük durmuyor, üstümüze doğru kol kol yürüyordu.

Kötülük, kimden ve nereden geldiği belli olmasa da, tüm kötü düşüncelerden ve negatif enerjilerden beslenir. Öyle bir şeydir ki, içinize attığınız her endişe, korku ve öfke bile bunu büyütür. İyilerin kötüler hakkındaki karamsarlıkları ve düşmanlıkları bile kötülüğe yarar. Kötü fikirler, kötücül duygular bir sis gibi yayılır.

İlginizi Çekebilir  İkiz Taçların Efsanesi Serisinin İlk Kitabı - Çırak'ın Seçimi

Tam bunları düşünürken usulca yanıma sokulan bir insan dostum çekinerek, sordu.

“Peki iyilik mi kazanacak, kötülük mü?”

“Hangisini beslersek, o…”

226 sayfalık Dünya’nın Son Savaşı kitabı çıktı. İyi okumalar!