Anasayfa » FRPNET Edebiyat » Sarp Tekgül’ün Yazdığı Eastbourne Faciası Yayında

Sarp Tekgül’ün Yazdığı Eastbourne Faciası Yayında

FRPNET Dijital Kitaplar serisine yeni bir kitap daha eklendi.

Karşınızda, Sarp Tekgül’ün yazdığı; Eastbourne Faciası isimli hikaye.

Kitap, Sarp Tekgül tarafından yazıldı. Kitabın konusu şöyle;

Kirlenmiş Eastbourne sokakları, insanları ve yönetimi. Artık bütün Tanrıların canına tak etti, ıslah edilmesi gereken bir pislik yığını haline geldi. Para, hepsinin gözünü döndürdü, içlerindeki saflığa meydan okudu. Ne yazık ki kazandı. Onlar artık durumun içinden çıkamayacak hale geldiler. Bir yardım eli gerekiyordu, ya da kaos. Tanrılar, kararını vermişti. Eastbourne’a bir ders gerekiyordu, hem de unutamayacakları bir ders.

Gwindâl bu görevi üstlenmeye hazırdı fakat, insanlar onun gelişine değildi. Bir Tanrı ne kadar ileri gidebilirdi? Cevabını alacaklardı, hiç istemeyecekleri bir şekilde. Tanrı mükâfatını alacaktı, onlar istese de istemese de. Bir mükâfat adına feda edilebilecek ne varsa, yanıp kül olacaktı. Gwindâl, her şeyi yapacaktı. Ne pahasına olursa olsun. 

Kitabı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. FRPNET Dijital Kitaplar yeni yayınlarından olan Eastbourne Faciası’nı ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz. Elinizin altında bulunmasını istiyorsanız bastırabilme imkanınız da mevcut.

İlginizi Çekebilir  Bilimkurgu Dergisi Galaxy Magazine'nin Tüm Sayıları Artık Ücretsiz

Kitap tamamen ücretsizdir, yaymanız da serbesttir. Sizin de yazdığınız kitap varsa ve e-kitap olarak ücretsiz yayınlanmasını istiyorsanız bize ulaşın.

Kitaba ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Hemen indirin ve okumaya başlayın!

İyi okumalar!