Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » R.A. Salvatore’un “Guenhwyvar” Hikayesi ile Geçmişe Gidiyoruz

R.A. Salvatore’un “Guenhwyvar” Hikayesi ile Geçmişe Gidiyoruz

guenhwyvar-banner

FRPNET Dijital Kitaplar serisine yeni bir kitap daha eklendi.

Drizzt’in sadık yol arkadaşı Guenhwyvar, her zaman Drizzt ile birlikte değildi. Drizzt’in yaratıcısı R.A. Salvatore da astral panter Guenhwyvar’ın geçmişini bizlere anlatmak için bu hikayeyi kaleme almış.

İlk olarak 1995 yılında yayınlanan Realms of Magic kitabında yer alan bu hikaye daha sonrasında ise 2011 yılında yayınlanan The Collected Stories: The Legend of Drizzt Anthology kitabında yeni okuyucularla buluştu.

guenhwyvar-kapakDrizzt Do’Urden’in hayatında önemli bir yeri olan Guenhwyvar’ın geçmişini ve kökenini öğrenmek herkesin hakkı diye düşündük. Bu hikayeyi en az bizler kadar seven B. Ender Engin‘in çevirisiyle Guenhwyvar hikayesini sizlere sunmaya karar verdik.

Kitabı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. FRPNET Dijital Kitaplar serisinin yeni kitabı olan Guenhwyvar’ı ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz. Elinizin altında bulunmasını istiyorsanız bastırabilme imkanınız da mevcut.

Kitap tamamen ücretsizdir, yaymanız da serbesttir. Sizin de yazdığınız kitap varsa ve e-kitap olarak ücretsiz yayınlanmasını istiyorsanız bize ulaşın.

Kitaba buradan ulaşabilirsiniz. Hemen indirin ve okumaya başlayın!

İlginizi Çekebilir  Baldur's Gate Enhanced Edition Kazandırıyoruz!