Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » “Malik-i Mevt” Raflarda!

“Malik-i Mevt” Raflarda!

malik-i-mevt-kitap-banner

Yazar Can Toraman’ın ilk kitabı “Malik-i Mevt“, 6.45 Yayınları etiketi ile raflardaki yerini aldı.

Ülkemizde geçen, korku öğeleriyle bezeli fantastik bir roman olan Malik-i Mevt kitabından kısaca bahsedelim.

Gerçek cehennem ile tanışın!

malik-i-mevtGenç Türk edebiyatı giderek kendini güçlendirirken artlarından yeni ve güçlü isimleri de yetiştirebilir hale geldi artık. Malik-i Mevt bir ilk roman lakin Can Toraman hiç de bu işi ilk defa masaya yatırmış gibi görünmüyor. Mistik bir gizemin kol gezdiği, nasıl bittiğini anlayamayacağınız kadar akıcı ve heyecan verici bir roman. Sizi Ayasofya’nın dehlizlerinde nelerin beklediğine inanamayacaksınız!

Kitabın konusu:

Orta Avrupa’da gerçekleşen bir intihar saldırısı Boğaz’da işlenen bir cinayet ile bağlantılıdır. Bağlantının merkezinde ise yaşamdan ziyade ölüm’e hizmet eden bir ‘Doktor’ yer almaktadır. Sahip olduğu sırlar sebebiyle gizli servislerin bir numaralı hedefi haline gelmiş olan bu kişi kısa sürede av olmaktan çıkıp avcıya dönüşecektir.

Malik-i Mevt’te tarihin karanlık anıları ortaya çıkmakta; İstanbul, haber alma teşkilatlarının tehlikeli mücadelelerine sahne olmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Tolkien, Lewis, Ortak Düşünceler ve Eserler

Açıklanamayan biyolojik anomaliler, kökleri Bizans’a uzanan gizli bir tarikat ve tekinsiz emanetlerin oluşturduğu olay örgüsünü ise gizemli bir istihbarat örgütü olan Teşkilat-ı Nazaret çözmeye çalışılmaktadır.

Cehennem İstanbul’da, ayaklarınızın altındadır.

Kitabın künye bilgilerine ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi okumalar!