Edebiyat

Guinness World Records Gamer’s Edition Kitabıyla Oyun Dünyasının Rekorları

Oyunlarda yaşanan rekorlar hepimizin izlemekten ve okumaktan keyif aldığı şeyler. En kısa sürede oyunu bitirme, en çok satan oyunlar, oyun dünyasındaki ilginç rekorlar derken hemen hepsi de haber niteliği taşıyan gelişmeler. Guinness World Records Gamer’s Edition kitabıyla şimdi tüm bu rekorlar bir yerde toplandı.

Çizgi roman çevirileri ile tanıdığımız Emre Yavuz‘un çevirisini üstlendiği Guinness World Records Gamer’s Edition kitabının editörlüğünü LEVEL dergisi editörü ve Bilgi Üniversitesi Dijital Oyun Tasarım bölümü öğretim görevlilerinden Ertuğrul Süngü üstlenmiş. Ortaya da keyifli bilgilerle ve harika baskısıyla çok renkli, başucunuzdan ayıramayacağınız bir eser çıkmış. 

Beta Yayınları tarafından yayınlanan kitabın arka kapak yazısı şöyle;

Tüm dünyada 5 milyondan fazla satan Guinness World Records Gamer’s Edition’a hoş geldiniz!

En yeni kayıtlar, en havalı yıldızlar ve en sevilen oyunlarla Guinness World Records Gamer’s Edition, her oyunsever için bir başucu kitabı değerinde. İnanılmaz istatistikler, heyecanlı gerçekler, akıl almaz rekorlar, ilham verici hikâyeler, ödüller, röportajlar, oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeler ve göz kamaştıran fotoğraflar şimdi bir arada. En sevdiğiniz oyunlar arasındaki Mario, Overwatch, FIFA, WWE, Tekken, Street Fighter ve Rocket League’e dair inanılmaz rekor kayıtları, özel süper kahraman bölümü ve 2016’nın en büyük başarısı, oyun tarihine damgasını vuran Pokémon GO hikâyeleri bu kitapta. Dünyanın en uzun süren eSport organizasyonunun perde arkasına geçin; YouTube megastarlarını yakından tanıyın. Siz, bilgisayar oyunu tutkunları, bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız!

216 sayfa, tamamı renkli bu kitap her oyun severin kütüphanesinde bulunmalı. Açıp açıp bakacağınız, merak edip sonraki sayfalara bakmaktan kendinizi alamayacağınız bir eser olmuş.

İyi okumalar.

İlginizi Çekebilir  E-Spor Dünyasında Ses Getireceğine İnandığım Eğlenceli Bir Oyun - Steel Circus

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu