Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » Ernest Cline’in Yeni Romanı Geliyor!

Ernest Cline’in Yeni Romanı Geliyor!

ernest-cline-banner

Ready Player One ve Armada romanları ile dünya fantezi ve bilimkurgu edebiyatına hızlı bir giriş yapan Ernest Cline’in, beklenen romanı çok yakında raflarda olacak.

Geek kültürüne hitap eden ve milyonlarca satış yapan Ready Player One (Başlat, Dex Yayınları, 2011) kitabı ile adından sıkça söz ettiren Ernest Cline, bu başarısını Armada romanıyla devam ettirmişti. Yazarın hayranları, Cline’ın üçüncü romanını merakla bekliyor.

Görünüşe göre Ernest Cline, Crown Publishing ile 7 kitaplık bir anlaşmaya imza attı. İlk iki kitabının başarısının ardından, bu yazarın havada kapılacağı zaten belliydi. Şimdi ise yazarın 3. kitabına başladığı açıklandı.

ernest-cline-delorean

Bir diğer söylentiye göre ise Cline, Ready Player One romanının devamı üzerinde çalışıyor. Ancak konu hakkında ne yazardan ne de yeni yayıncısından bir açıklama yok. Merakla bekliyoruz.

Ayrıca hemen hatırlatalım. Cline’ın başarılı Ready Player One kitabını okumak için elinizi biraz çabuk tutun. Çünkü 2017 yılının sonlarına doğru Steven Spielberg tarafından beyaz perdeye yansıtılacak. Ayrıca Armada’nın da Universal Pictures tarafından çekileceği duyurulmuştu.

Kendisi ile yaptığımız röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed - Yoldaşlık