Edebiyat

Edebiyat ve Sanat Hürriyet Kitap Sanat’ta Buluşuyor

Hürriyet, yayıncılık hayatına arşiv niteliği taşıyan yepyeni bir kültür sanat eki kazandırıyor. Sanat ve edebiyatı birbirinden bağımsız düşünemeyen bünyelerin bağımlısı olacağı Hürriyet Kitap&Sanat 3 Şubat Cuma günü yayın hayatına başlıyor.

Hürriyet Kitap&Sanat, kitabın yanına sanatı da koyarak, edebiyat ve sanat dünyasının nabzını tutacak. Kitaba ve sanata dair her türlü güncel içerik ve araştırma, alanında yetkin isimlerin yazacağı yazılarla her hafta Cuma günü Hürriyet Gazetesi’yle okuru ile buluşacak.

Kitap&Sanat ekinde Doğan Hızlan, Selim İleri, Semih Gümüş, Ömer Türkeş, Ömer Erdem, Kemal Varol, Yücel Kayıran, Efnan Atmaca, Ömür Kurt ve Elif Türkölmez edebiyat ve kitap dünyasına dair yazılarıyla yer alacak. Sanat sayfaları ise Serhan Bali, Sevin Okyay, Cem Erciyes, Ayşegül Sönmez, Murat Özer gibi isimlerin kaleminden çıkacak caz, klasik müzik, plastik sanatlar, mimari, sinema ve tiyatro yazılarıyla dolu olacak.

Nitelikli kitap tanıtımı ve eleştiri yazılarıyla 15 senedir okurlara eşlik eden Radikal Kitap, sanatı da içine alarak dönüşüyor ve Hürriyet Kitap&Sanat adıyla gündemin yoğunluğuna güçlü ve sanat dolu bir soluk getirmek üzere her Cuma tüm Türkiye’de Hürriyet okurlarıyla buluşuyor.

İlginizi Çekebilir  Göktuğ Canbaba İmzalı Kitap Seti Yarışması

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu